Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="272576"]
Як захистити дитину від незнайомця

Захист від незнайомця. Чи рятує сімейний пароль?

Old date:
Current date: 2024.06.17
New date: 2022.02.08
0
Поделиться:
Можливо, у вас є такий пароль або ви чули про такий прийом? Давайте розглянемо, чи це дієвий і безпечний метод? Багато дітей і бат

Можливо, у вас є такий пароль або ви чули про такий прийом? Давайте розглянемо, чи це дієвий і безпечний метод?

Як захистити дитину від незнайомця

Джерело: Pexels

Багато дітей і батьків діляться зі мною тим, що між собою вони домовились про спеціальний пароль (слово або ж навіть цифровий код). Вони створюють його для ситуацій, коли незнайома людина буде стверджувати, що вона від батьків і вони попросили привести дитину до них.

Чи корисний сімейний пароль

Уявімо дитину, яку батьки у наш час відпускають саму без мобільного телефону, який можна використати, щоб попередити дитину про те, що її забере хтось інший. Також дитина може зателефонувати батькам і перевірити інформацію. Скажемо прямо: сьогодні це дійсно скоріше виключення, ніж правило. Але буває всяке: телефон розрядився, залишився вдома та ін.

Так все ж, невже батькам спаде на думку надіслати за дитиною саме незнайому їй людину? Таке теж ну дуже малоймовірно, правда?  Спробуємо далі мислити критично: де саме може знаходитися дитина сама, щоб її міг забрати незнайомець? Якщо у школі, то батьки могли б зателефонувати вчителю, який попередить учня про зміну обставин. Або дитина може попросити співробітника школи уточнити у батьків інформацію щодо того, хто за нею прийшов, а не розбиратися самостійно з чужою людиною.


Сімейний пароль - чи потрібен

Джерело: Pexels

Якщо дитина без телефону гуляє десь на вулиці або прямує до магазину, то і батьки не знають, де саме вона в цей момент знаходиться, то як же ж її міг виявити незнайомець? Хіба що простежити. І чи варто тоді витрачати критичні секунди часу на те, щоб спілкуватися з потенційно небезпечною людиною? Наша логіка повертає нас до пункту №2.

Які висновки?

Є дуже низька вірогідність випадків, коли за дитиною прийде незнайомець на прохання батьків у порівнянні з кількістю випадків, коли незнайомець захоче дитину обдурити.

Що це означає для батьків?

  1. Ви знаєте правило «не розмовляй з незнайомцем?» То і не треба навчати дитину розмовляти з незнайомцем про паролі. Ті секунди, коли дитина очікує відповіді на запитання про пароль можуть бути майстерно використані злочинцем, щоб заплутати, наблизитися, схопити. Особливо небезпечно, якщо зловмисник починає спілкування, сидячи у авто. Тут треба лише наблизитися, а далі криків дитини ніхто не почує…
  2. Складіть список близьких людей, які забиратимуть дитину, якщо раптом ви не зможете, і до яких дитина може звертатися у разі відсутності контакту з батьками. Проінформуйте дитину про цих людей. Бажано вивчити хоча б один номер такої особи напам’ять.
Захист дитини від незнайомців

Джерело: Pexels

Це ще не вся інформація про паролі, але на сьогодні буде чудово, якщо ви застосуєте ті поради які є в цьому матеріалі, адже практика важливіша за теорію!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты