Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="272291"]
Помилки батьків у навчанні дітей безпеці

Помилки батьків у навчанні дітей безпеці

Old date:
Current date: 2024.04.16
New date: 2022.01.21
0
Поделиться:
Дуже часто батьки, навіть не помічаючи, припускаються помилок у навчанні дітей безпеці. Звісно, наміри у всіх однакові - вберегти ди

Дуже часто батьки, навіть не помічаючи, припускаються помилок у навчанні дітей безпеці. Звісно, наміри у всіх однакові — вберегти дитину. Та деколи для цього використовуються неправильні методи. Як не потрібно вести діалог з дитиною про безпеку — розповідаємо далі.

Помилки батьків у навчанні дітей безпеці

Джерело: Freepik

1. Страшилки

Ви ж не хочете, щоб у критичній ситуації дитина згадувала про жахливість? Вам хотілося б, щоб вона чітко і впевнено діяла, тому краще розповісти не про те, що станеться, якщо… а про те, як зазвичай діють у схожих ситуаціях. Тому переходимо до пункту 2.

2. Заборони без пояснень, що робити

Наприклад: «Не розмовляй з незнайомцем, не відчиняй двері чужим тощо». А сусід, який знає ім’я дитини та з яким бачилися кілька разів у під’їзді – це знайомий? Чи ні? І чи можна відчиняти двері знайомому татовому другу, якщо вдома нікого немає? Відповіді на ці питання для дитини не очевидні, враховуйте це у розмові з нею.

3. Виховання ну дуже ввічливої ​​дитини

Якщо в сімейних правилах встановлено, що дорослі завжди мають рацію, їм не можна суперечити і завжди потрібно поступатися, то будьте обережні! Уявіть ситуацію, коли чужа людина наказує дитині йти з нею, допомогти їй чи сісти в машину…


4. Теоретичні пояснення без перевірки засвоєння

Пояснити та перепитати: зрозумів? Мало. Перепитати: що ти зрозумів? А потім послухати правильні відповіді також недостатньо. Часто діти знають теорію, але не можуть її застосувати, коли настає реальна необхідність. Потрібно змоделювати ситуацію, потренуватись. Це можна зробити у спільній грі або на тренінгу з безпеки.

Намагайтеся конкретніше пояснювати дитині правила безпеки. Ведіть ділог, а не лише забороняйте через певну небезпеку без пояснення причин та наслідків.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты