Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="161951"]
Здоровье

Небулайзер в период простуд: преимущества и особенности использования. Опыт украинской мамы

0
Ингаляция - простая и полезная процедура, которая не только поможет вам и ребенку быстрее встать на ноги во время осенней простуды,

Ингаляция — простая и полезная процедура, которая не только поможет вам и ребенку быстрее встать на ноги во время осенней простуды, но и станет отличным профилактическим средством от ОРВИ и ОРЗ. К счастью, сейчас для ингаляций существуют небулайзеры, которые успели полюбиться как родителям, так и малышам. Какие преимущества этого приспособления в доме и как развлекать ребенка, пока тот дышит в маску, рассказала опытная мама-блогер Татьяна Мельниченко.

Fotolia

З чим у вас асоціюється осінь? Дощем, промоклими ногами, нежиттю та кашлем? У мене так. Бо все своє дитинство я фактично не вилазила з ГРВІ та інших простудних захворювань. А лікувалися ми переважно народними методами — інгаляція над кастрюлею з відвареною картоплею. Якщо у вас такого не було, то вам пощастило, бо мені, щоб одужати, доводилося добряче попітніти. В прямому сенсі.

Татьяна Мельниченко
Татьяна Мельниченко
Активная мама, тележурналист в декрете, автор блога Мамоспільнота, организатор группы Мамоспільнота

♥♥♥

Лікування, коли ти закутаний поверх кастрюлі покривалом і з тебе струменить вода, а ще й ризик попектися — не з приємних. Уже й не знаю, що тоді спрацьовувало: чи чудодійна народна медицина чи моє небажання, щоб екзикуція тривала ще, але я швидко одужувала.


Мушу визнати, що інгаляції такі доволі ефективні, щоправда в мій час відповідні апарати були лише по поліклініках. Та й з температурою на процедури не дуже походиш. Це зараз портативний апарат для інгаляції можна мати у себе вдома і лікуватися за першої потреби.

Саме тому з появою малюка вдома, я всерйоз задумалася про необхідність небулайзера. І за збігом обставин мені якраз запропонували протестувати Юлайзер від «Юрія-Фарм». Оскільки Юлайзер (так називається апарат) можна використовувати для профілактики захворювань усієї родини, я вирішила спробувати. Тим паче, що наш організм на витривалість одночасно випробовувався холодними батареями, дощем та низькою температурою.

Татьяна Мельниченко

У нас з малюком раз по раз з’являлася нежить, дерло горло і був високий ризик захворіти. А у дитини тим паче — особливо на тлі зубів, що періодично лізуть з температурою.

Перше, що мене дуже порадувало, коли я побачила Юлайзер — його розміри. Він дуже компактний, займає мало місця не лише вдома, а й у багажі. Для мене це означає, що я можу перевозити його з собою, коли ми їдемо до бабусі. А ще, при потребі, ним можна дати покористуватися друзям (за умови придбання індивідуальних масок та контейнера для ліків).

Друге, що мене дуже втішило, це те, що він порівняно з іншими пристроями не гучний. Ввімкнувши його, я була настроєна на певний гул, який буває в компресорних апаратах, що транспортують рідину, але Юлайзер був значно тихішим, ніж я сподівалася, що для маленької дитини важливо.

Ну і врешті те, що мене найбільше здивувало — швидкість подачі речовини. Зізнаюся чесно, я боялася, що маленька дитина довго не висидить у масці. Я пригадала свій тридцятихвилинний досвід дитинства над кастрюлькою з паром і думала, чим же я розважатиму малюка, поки триває процедура.

♥♥♥

Спершу ми погралися в гру: мама в масці — дитина в масці, потім в іншу: мама вдягає маску на дитину, а дитина на маму. З старшими дітьми, звісно, простіше домовитися чи пояснити. А однорічні малюки — вертуни, непосидьки і ще не зовсім розуміють що ми від них хочемо. Але, як на мене, все відбулося просто блискавично і ніхто навіть злякатися не встиг. Щоправда інгаляція з трубочкою Олесеві навіть більше сподобалася.

Татьяна Мельниченко

Насправді перевага використання Юлайзера — очевидна: лікувальна речовина, на відміну від таблеток, дуже швидко потрапляє куди слід: чи то закладений ніс, чи хворе горло чи бронхи. Часто пігулки лише знімають симптоми, а не лікують. А в такому вигляді — ефект відчуваєш зразу.

Інша справа, що самолікуванням займатися не варто: особливо варто проконсультуватися з педіатром мамам малюків до 7 років чи не має дитина протипоказань до інгаляцій. Щодо медикаментів та доз теж слід також порадитися з лікарем.

Татьяна Мельниченко

Щоправда застосовувати у Юлайзері відвари трав, ефірні масла чи настої заборонено виробником. Однак у компанії «Юрія-Фарм» є достатній перелік ліків, які можна використовувати саме в цьому пристрої.

В інструкції я прочитала, що гарантія на пристрій — 5 років, тож це хороша інвестиція, адже в разі потреби наша сім’я та друзі зможуть ще довго користуватися Юлайзером як для профілактики, так і у разі несподіваних захворювань.

Тепер я буду спокійніша як за промоклі ноги в калюжах, так за сніг у роті та за коміром малюка. Але сподіваюся, що ми і надалі вмикатимемо Юлайзер лише для профілактики!


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты