Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273125"]
Все буде УКРАЇНА!, Здоровье семьи

Температура, біль у серці, підвищений тиск: як лікуватися в умовах війни? Інструкція МОЗ

0
Зараз не всі українці можуть дістатися до лікарень або отримати допомогу від медиків онлайн. У Міністерстві охорони здоров’я по

Зараз не всі українці можуть дістатися до лікарень або отримати допомогу від медиків онлайн. У Міністерстві охорони здоров’я пояснили, що робити при підвищеній температурі, артериальному тиску, діареї, низькому цукрі, болю у серці, якщо ви не можете звернутися до лікарів.

Джерело: instagram @bazhina_nastya

#МОЗ ніколи не надавало рекомендації до лікування із визначеними препаратами для пацієнтів. І у мирний час ми точно б цього не робили, але нинішні умови та подекуди ускладнений доступ до медичної допомоги вимагають від нас цього кроку.

Кого стосуються вказані рекомендації?

Лише тих людей, які не мають доступу до кваліфікованої медичної допомоги, не мають можливості зв’язатись із лікарем чи залишаються без доступу до стільникового зв’язку чи інтернету.
Основні правила залишаються незмінними:
  • Не призначайте собі самостійно антибіотики
  • Не скасовуйте лікування, яке отримували до цього
  • Людям, які наразі перебувають у більш безпечних регіонах, радимо ЗАВЖДИ консультуватись з лікарем.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты