Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278605"]
Воспитание

«Хороших батьків не блокують»: як захистити дітей в інтернеті

0
Команда громадської організації #stop_sexтинг у співпраці зі студією подкастів The Ukrainians Media анонсували подкаст «Хороших батьків не бло

Команда громадської організації #stop_sexтинг у співпраці зі студією подкастів The Ukrainians Media анонсували подкаст «Хороших батьків не блокують», щоб полегшити життя батькам. 

дитина, хлопчик, комп'ютер

Джерело: Freepik

Ведуча подкасту засновниця #stop_sexтинг Анастасія Дьякова разом з експертами розберуть непрості реальні ситуації, в які потрапляють батьки та дадуть відповіді на найпоширеніші запитання, наприклад: що робити, якщо ви застали вашу дитину за переглядом порно, як говорити з донькою, яка спілкується в інтернеті з таємним хлопцем, чи можна читати листування дітей в соцмережах та коли купувати перший гаджет. Тізер подкасту доступний за посиланням, а перша серія буде доступна вже 15 червня.

Згідно з новим звітом Internet Watch Foundation, новонароджені немовлята та діти раннього віку є жертвами найжорстокішого сексуального насильства в інтернеті, причому за останні два роки кількість найекстремальніших матеріалів подвоїлася. Оскільки діти стають все більш активними в інтернеті, вони — більш уразливі до знайомств з незнайомцями та жорстокого поводження в інтернеті навіть у власних спальнях, а під час війни кількість загроз тільки зростає.

Що можуть зробити батьки, щоб захистити дитину? 

  1. Вечеря без гаджета. Це традиція сніданку та/або вечері без гаджетів та одного дня на тиждень (наприклад, неділі) офлайн. Звичайно, правило має стосуватися не лише дітей, а й дорослих. Це час, коли сім’я не відволікається на телефони та планшети, а проводить час виключно разом.
  2. Сімейна угода — це спосіб, як в ігровій формі можна встановити спеціальні правила для використання гаджетів у сім’ї. Підпишіть із дитиною “Сімейну угоду” про правила користування інтернетом. Пропишіть, де можна використовувати гаджет (поза ванною кімнатою, наприклад, оскільки часто там діти роблять багато оголених селфі), як довго можна користуватися, де заряджати (поза спальнею), який час дня та тижня ми проводимо зовсім без гаджетів (наприклад, з 21 до 7 ранку, у неділю). Приклад такої угоди можна знайти на сайті.
  3. Бесіди про небезпеку спілкування з незнайомцями у мережі. Важливо навчити дитину, що у мережі потрібно спілкуватися лише з тими людьми, яких вона знає у реальному житті. Що робити, якщо незнайомець пише у соціальних мережах? Краще не відкривати це повідомлення. Видалити його. Налаштувати профіль так, щоб незнайомі люди не могли писати дитині та залишати коментарі. Також можна заблокувати користувача або поскаржитися на нього, якщо він нав’язливо намагається налагодити контакт із дитиною.


____________________________________________________________________________________________

Про #stop_sexтинг:

#stop_sexтинг — найбільша в Україні громадська організація про захист дітей в інтернеті. Отримала премію Глобального договору ООН та загалом навчила більше ніж 800 000 дітей та батьків.  В межах інформаційної кампанії торкнулася мільйонів українських родин, а також створила першу в країні консультаційну лінію щодо безпеки дітей в інтернеті 1545(далі 3) та психологічну лінію підтримки для дітей та батьків на тему онлайн-ризиків на сайті.

Посилання на проєкт #stop_sexтинг

Сайт: https://stop-sexting.in.ua/adult/
Instagram https://www.instagram.com/stopsexting.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/stopsextingua/
YouTube: https://www.youtube.com/StopSextingUkraine
TikTok: www.tiktok.com/@stopsexting


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты