Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278934"]
Психология

Снайперка Євгенія Емеральд розповіла про вибори на шляху материнства

0
Материнство спонукає жінок робити постійні вибори - Чи використувати епідуральну анестезію під час пологів? Як годувати дитину? Чи

Материнство спонукає жінок робити постійні вибори — Чи використувати епідуральну анестезію під час пологів? Як годувати дитину? Чи повністю поринути в материнство? Чи бути мамою і паралельно будувати карʼєру? А після повномасштабної війни до цих виборів і роздумів додалося ще більше питань…

ГО «Клуб підтримки вагітності і материнства «Лада» підтримує кожну маму і з повагою ставиться до будь-якого її вибору на шляху материнства. Тому «Ладний подкаст» створений спеціально для підтримки та натхнення жінок у світі материнства.

У нашому подкасті ви познайомтеся з історіями відомих українських мам, які поділяться своїм досвідом і своїми виборами в материнстві.  А хто найкраще зрозуміє потреби та сумніви мами? — Звісно, мама, яка пройшла той самий шлях, так само відчувала найрізноманітнішу гойдалку емоцій і пройшла такі схожі і водночас різні пригоди під назвою «материнське життя».


ЄВГЕНІЯ ЕМЕРАЛЬД (снайперка з позивним Жанна д’Арк, єдина жінка у своєму підрозділі, підприємиця в мирному житті, мама, дружина військового) та ІВАНКА ДУДАР (керівниця проєктів в Gunia Project (Production & People) — стали першими героїнями Ладного подкасту.

Перший сезон подкасту реалізовується в рамках всеукраїнського проєкту про грудне вигодовування Місія «Лактація» за підтримки міжнародної гуманітарної організації Savethechildren Ukraine. Проєкт повністю безоплатний і надає унікальну можливість для широкої аудиторії — від вагітних жінок до медичного персоналу — отримати якісну й перевірену інформацію від найкращих спеціалістів та консультантів з грудного вигодовування.

Прослухати і подивитися матеріали ви можете на таких платформах — Apple Podcast, Уoutube, Spotify


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты