Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="276343"]
Новости

Снайперка Євгенія Емеральд розсекретила стать майбутньої дитини

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.11.22
0
Українська захисниця, снайперка Євгенія Емеральд, яка нещодавно повідомила про свою вагітність, розсекретила стать майбутньої ди

Українська захисниця, снайперка Євгенія Емеральд, яка нещодавно повідомила про свою вагітність, розсекретила стать майбутньої дитини.

Євгенія Емеральд

Джерело: [email protected]

Під час невеликої вечірки Євгенія повідомила, на кого вони чекають з чоловіком Євгеном Стипанюком. Захисниця не хотіла одразу дізнаватися стать майбутньої дитини, тому їхні з чоловіком друзі влаштували подружжю гендер-паті.

Відео вечірки Євгенія розмістила на своїй сторінці у Instagram і прокоментувала його у короткому пості.

Світ чекає на снайперку! Наше військове бандерятко – майбутня дівчинка. Цю дитину нам подарував Бог під час війни. Я точно знаю, що про мініснайперку буде знати весь світ, вона перевершить своїх батьків! – поділилася радісною новиною Емеральд.


Євгенія Емеральд

Джерело: [email protected]

Коханий Євгенії мріяв саме про дівчинку. А ось сама Євгенія – про хлопчика. Снайперка з іронією прокоментувала це:

«Це він ще не знає, що таке я в квадраті. Мій татусь зрозумів би його. Давайте помолимося за Євгена».

Євгенія Емеральд

Джерело: [email protected]

Емеральд і Стипанюк офіційно одружилися в жовтні цього року, це відболося прямо на передовій. Пара разом вже близько року. Євгенія деякий час приховувала від усіх, що вагітна. А потім перевелася з бойового фронту до тилового, щоб продовжувати захищати країну в безпечніших для дитини умовах. І повідомила про те, що чекає на другу дитину. У декрет захисниця піде лише через кілька місяців.

Для Євгенії Емеральд пошили спеціальну військову форму, оскільки раніше форми для вагітних в Україні не було. Це зробили волонтери з благодійної організації «Землячки. Ukrainian Front». До зими фонд планує виготовити ще близько 2 тисяч форм для жінок, які зараз служать в лавах ЗСУ.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты