Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276343"]
Новости

Снайперка Євгенія Емеральд розсекретила стать майбутньої дитини

0
Українська захисниця, снайперка Євгенія Емеральд, яка нещодавно повідомила про свою вагітність, розсекретила стать майбутньої ди�

Українська захисниця, снайперка Євгенія Емеральд, яка нещодавно повідомила про свою вагітність, розсекретила стать майбутньої дитини.

Євгенія Емеральд

Джерело: [email protected]

Під час невеликої вечірки Євгенія повідомила, на кого вони чекають з чоловіком Євгеном Стипанюком. Захисниця не хотіла одразу дізнаватися стать майбутньої дитини, тому їхні з чоловіком друзі влаштували подружжю гендер-паті.

Відео вечірки Євгенія розмістила на своїй сторінці у Instagram і прокоментувала його у короткому пості.

Світ чекає на снайперку! Наше військове бандерятко – майбутня дівчинка. Цю дитину нам подарував Бог під час війни. Я точно знаю, що про мініснайперку буде знати весь світ, вона перевершить своїх батьків! – поділилася радісною новиною Емеральд.


Євгенія Емеральд

Джерело: [email protected]

Коханий Євгенії мріяв саме про дівчинку. А ось сама Євгенія – про хлопчика. Снайперка з іронією прокоментувала це:

«Це він ще не знає, що таке я в квадраті. Мій татусь зрозумів би його. Давайте помолимося за Євгена».

Євгенія Емеральд

Джерело: [email protected]

Емеральд і Стипанюк офіційно одружилися в жовтні цього року, це відболося прямо на передовій. Пара разом вже близько року. Євгенія деякий час приховувала від усіх, що вагітна. А потім перевелася з бойового фронту до тилового, щоб продовжувати захищати країну в безпечніших для дитини умовах. І повідомила про те, що чекає на другу дитину. У декрет захисниця піде лише через кілька місяців.

Для Євгенії Емеральд пошили спеціальну військову форму, оскільки раніше форми для вагітних в Україні не було. Це зробили волонтери з благодійної організації «Землячки. Ukrainian Front». До зими фонд планує виготовити ще близько 2 тисяч форм для жінок, які зараз служать в лавах ЗСУ.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты