Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277560"]
Здоровье

Це справжній прорив: віддалена діагностика вагітних вже в Україні

0
Сучасні телемедичні технології дозволяють віддалено відстежувати стан плоду вагітних, наразі їх вже успішно використуовують в де

Сучасні телемедичні технології дозволяють віддалено відстежувати стан плоду вагітних, наразі їх вже успішно використуовують в деяких перинатальних центрах країни.

 віддалена діагностика вагітних

Джерело: Shutterstock

«В умовах воєнного стану телемедичні технології все більше застосовують у практичній діяльності лікарів. Це дозволяє забезпечити швидкий доступ до медичної допомоги українцям в усіх куточках країни. У таких випадках телемедичні технології вже допомагали рятувати життя породіллям та новонародженим», – розповіли в МОЗ.

Для пацієнток з важкою акушерською патологією – це справжній прорив, адже дозволяє, перебуваючи у домашніх умовах, бути під постійним наглядом лікаря.

За для цього на телефон пацієнтки встановлюється програмне забезпечення, за допомогою технології бездротового зв’язку підключається девайс — і відбувається визначення стану плода вагітної пацієнтки. Результати діагностики аналізує лікар через свій смартфон або ж вебверсію телемедичної платформи.


 віддалена діагностика вагітних

Джерело: Shutterstock

Працівники аналітичного відділу постачальника програмно-апаратного комплексу за допомогою штучного інтелекту проводять аналіз отриманих діагностичних показників життєдіяльності плода та формують окремий аналітичний звіт із понад 30 параметрів.

За допомогою віддаленого консультування на Миколаївщині успішно пройшли пологи у породіллі, яку не змогли доставити до лікарні через заборону окупантів та погрози розстрілу. Пологи приймала медсестра, консультуючись з акушером-гінекологом онлайн.

У рамках гуманітарної допомоги українські заклади охорони здоровʼя отримали: телемедичну платформу System Carebits, 300 портативних апаратів тококардіографії Sigmafon та необмежену кількість ліцензій для користувачів.

У проєкті беруть участь 180 закладів охорони здоров’я зі всіх областей України. На сьогодні вже проведено понад 147 навчань для лікарів та фельдшерів та вже проведено щонайменше 300 консультувань.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты