Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277667"]
Роды

Мама не перерізала дитині пуповину з плацентою 5 днів і ось що сталося

0
Австралійська мати Клара Ріба приголомшила своїм рішенням не перерізати пуповину з плацентою протягом 5 днів після пологів. Ма

Австралійська мати Клара Ріба приголомшила своїм рішенням не перерізати пуповину з плацентою протягом 5 днів після пологів.

Джерело: Facebook@Emma Jean Photography

Мама-новатор із Квінсленду народжувала вдома і хотіла випробувати на собі «природу пологів». Вона вирішила не перерізати пуповину із плацентою. Такі пологи називаються лотосовими і останнім часом набирають все більшої популярності.

Протягом 5 днів вся сім’я Клари спала з новонародженим Люком та його плацентою, чекаючи, коли вона відпаде природним чином.

«Я народжувала вдома, тому хотіла, щоб незаймана природа пологів продовжилася. Я завжди відчувала, що маю зробити це якомога обережніше, і я дозволила, щоб все було природним і без втручань», — розповіла мати.


Таким чином, мами з різних куточків планети віддають шану плаценті і тій неоціненній користі, яку вона надає. Зазвичай плацента відсихає та відпадає протягом 5-9 днів після появи на світ дитини.

«Я хотіла віддати належне плаценті, тому що вона зробила так багато для мого малюка», — додала Клара.

лотосові пологи

Джерело: Facebook@Emma Jean Photography

лотосові пологи

Джерело: Facebook@Emma Jean Photography

Лотосові пологи без перерізання пуповини вважаються дуже корисними для здоров’я дитини, а також, на думку деяких експертів, допомагають встановити зв’язок між мамою та новонародженим малюком. Крім того, вважається, що за ті дні, поки плацента не відпала, кров та стовбурові клітини переходять до дитини, допомагаючи їй набратися сил і зміцніти.

Лотосові пологи передбачають промивання та просушування плаценти, яка може випромінювати неприємний запах. Зазвичай її складають у повітропроникний контейнер, який буде зручним для перенесення разом з дитиною. У цьому контейнері має бути щільне прокладка, яку щодня змінюють і присипають ароматизатором.

лотосові пологи

Джерело: Facebook@Emma Jean Photography

Кларі та її сім’ї довелося випробувати на собі негативні сторони лотосових пологів. Малюк народився в найспекотніший період в Австралії, через що плацента почала неприємно пахнути. Незважаючи на те, що вони з чоловіком присипали плаценту пахучими травами і пакували її в пакет для одягу, вони не могли дочекатися, коли зможуть позбутися її. Витримавши 5 днів, сім’ї довелося довго провітрювати будинок і позбавлятися жахливого запаху.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
пологи
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты