Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277381"]
Роды

Унікальний випадок на Рівненщині: українка народила 18-ту дитину

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2023.02.10
0
7 лютого у Рівному 43-річна мешканка області народила доньку, що стала 18-тою дитиною у родині. Про це на своїй сторінці Facebook повід

7 лютого у Рівному 43-річна мешканка області народила доньку, що стала 18-тою дитиною у родині.

Унікальний випадок на Рівненщині: українка народила 18-ту дитину

Джерело: Суспільне Рівне

Про це на своїй сторінці Facebook повідомила адміністрація Рівненського Обласного перинатального центру.

«У нашому медзакладі жінка народила 18- ту дитину. Пологи відбулись 07.02.2023. Вага дівчинки 3300 грамів, зріст — 55 сантиметрів. Війна в країні змусила багато переосмислити, та народження діток завжди буде прекрасним стимулом для віри в найкраще майбутнє», — йдеться у публікації.


За інформацією місцевого телеканалу «Рівне 1», батьки вже обрали ім’я для новонародженої донечки, воно має давню і цікаву історію, дівчинку назвали Магдалиною. Ім’я новонародженій обирала мати. Адже каже, що перед цим малюка називав батько.

Це вже шоста дівчинка у сім’ї, пара виховує також 12 хлопчиків. Найстаршій доньці – 24 роки.

Чи є в планах багатодітної матері народжувати ще, вона розповіла Суспільному.

«Ми любимо дітей, ми не планували, скільки у нас буде. Скільки Бог дає, стільки нас і є. Всім раді, приймаємо всіх, як від Бога. І цю вже не могли дочекатися, щоб швидше народилася», – поділилася 43-річна Марія і додала, що не планує зупинятися.

Сама Марія Губеня радіє, що дівчинка народилась. Каже, що далі вони вже будуть вдома з дітками.

«Перше дитя, мені здається, я його і не носила й не народжувала. Зараз ускладнень не було, але щораз усе важче і важче, на ноги важче, я вже старша», — зізналася багатодітна мама.

За словами заступника головного лікаря Рівненського перинатального центру Степана Лічнера, перед цим жінка народжувала рік тому і не проти народжувати ще.

Унікальний випадок на Рівненщині: українка народила 18-ту дитину

Джерело: Суспільне Рівне

Цікаво, що це не рекордна кількість дітей в одній сім’ї. На Рівненщині проживає родина, що має 19 дітей. Батьки уже навіть дочекалися 70 онуків.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Метки:
пологи
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты