Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275252"]
Питание

Підготовка до пологів: що потрібно їсти, щоб уникнути розривів

0
Одним із найважливіших моментів у підготовці до пологів є готовність жіночого тіла до дуже сильних фізичних навантажень. Що маєть�

Одним із найважливіших моментів у підготовці до пологів є готовність жіночого тіла до дуже сильних фізичних навантажень. Що мається на увазі? В даному випадку – еластичність м’язів піхви. Від цієї не очевидної, важко контрольованої якості залежить, будуть у жінки розриви під час пологів чи ні.

Підготовка до пологів: що потрібно їсти, щоб уникнути розривів

Джерело: GettyImages

Правильна підготовка до пологів — це, перш за все, правильне харчування. Як харчування може вплинути на еластичність інтимних м’язів і допомогти уникнути розривів під час пологів? Розповідаємо.

ЯКИМ МАЄ БУТИ РАЦІОН НА ДЕВ’ЯТОМУ МІСЯЦІ ВАГІТНОСТІ

Основні правила харчування вагітної жінки не змінюються і на дев’ятому місяці: мінімум консервантів, барвників, підсилювачів смаку та інших штучних харчових добавок, відсутність алкоголю, максимум овочів та фруктів, регулярне вживання риби як джерела унікальних харчових нутрієнтів. Однак на додаток до цих правил харчування повинні з’явитися і нові, що сприяють підвищенню еластичності м’язів промежини. Необхідно також зменшити або виключити з раціону продукти, що погіршують еластичність інтимних м’язів. Що це за продукти?

Підготовка до пологів: що потрібно їсти, щоб уникнути розривів

Джерело: GettyImages

Мати та дитина під надійним захистом разом із ПреМама дуо

Заведіть корисну звичку: щоранку після сніданку приймайте ПреМама Дуо – мультикомплекс, що забезпечить вас і малюка вітамінами та мінералами


ПреМама дуо — це спеціально харчова добавка для вагітних, тих хто планує стати мамою та тих, хто вже годує своїх малюків, яка розроблена з урахуванням рекомендацій Європейської агенції з безпечності харчових продуктів.

ПреМама дуо обирають, тому що вона створена з урахуванням потреб жінки в нутрієнтах на всіх стадіях від планування вагітності до грудного вигодовування.

Інгрідієнти що входять до складу ПреМама дуо мають позитивний влив на здоров’я матері та плоду.

ПреМама дуо одночасно містить таблетки з вітамінами та мікроелементами та капсули з ОМЕГА-3. Рекомендовано приймати одну таблетку і одну капсулу в будь-який час дня, бажано після їжі.

ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА ЇСТИ ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ДО ПОЛОГІВ

  • Тваринний білок на дев’ятому місяці вагітності потрібно різко скоротити споживання червоного м’яса робить інтимні м’язи «жорсткими» і може стати причиною виникнення у малюка пологових травм через тяжкі пологи. Тому слід зменшити або зовсім виключити м’ясо, звести до мінімуму вживання риби та яєць. Це дозволить м’язам пологових шляхів бути більш еластичними, пластичними, полегшить просування дитини, послужить профілактикою розривів під час пологів, пологових травм новонародженого.
  • Тверді сири ще один продукт, який бажано виключити зі свого раціону. У твердих сирах багато кальцію, який на дев’ятому місяці вагітності не на користь, а на шкоду (він сприяє затвердінню кісток черепа малюка). Крім того, тверді сири ускладнюють травлення, роблять випорожнення жорстким, проблемним. А за дефекацію і пологи відповідають ті самі м’язи. І надто велике зусилля при звільненні від калових мас може привести навіть передчасні пологи, особливо, якщо ця загроза існувала.
  • Рослинні олії мають бути в раціоні неодмінно. Вони є гарною профілактикою геморою, підвищують еластичність м’язів, запобігають пересушуванню слизової оболонки під час пологів.
  • Овочі та фрукти. Перед пологами потрібно налягати на моркву: вона багата на вітамін Е, який підтримує тонус тканин, сприяє якнайшвидшому їх відновленню після пологів. Морква є низькокалорійною і є джерелом необхідних вітамінів, мінералів. Дуже корисний також гарбуз — у ньому багато пектинів, які дуже сприятливо впливають на здоров’я шлунково-кишкового тракту. Кабачки, патисони, огірки дуже корисні для печінки, якій на останньому місяці вагітності доводиться працювати дуже напружено: дитина вже виросла і вимагає для себе все більшої уваги з боку основних органів мами.Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты