Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274317"]
Беременность

Чи можливо завагітнити під час вагітності?

0
Інтернет рясніє повідомленнями про те, що мешканка Каліфорнії Джессіка Аллен, яка погодилася стати сурогатною матір'ю для китайсь�

Інтернет рясніє повідомленнями про те, що мешканка Каліфорнії Джессіка Аллен, яка погодилася стати сурогатною матір’ю для китайської пари завагітніла ще й від свого чоловіка.

Чи можливо завагітнити під час вагітності?

Джерело: Shutterstock

Ми зібрали думки фахівців із цього питання, щоб з’ясувати, чи дійсно можливо завагітніти під час вагітності.

В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ ЦЕ МОЖЛИВО

Цей процес називається суперфетація або суперфекундація, тобто запліднення двох або більше яйцеклітин сперматозоїдами двох різних чоловіків. При цьому діти будуть генетично неповними братами та сестрами, оскільки у них лише один загальний ген — мамин.

ЯК ЦЕ ТРАПЛЯЄТЬСЯ?

Сперматозоїд живе протягом 4-5 днів, а яйцеклітина після овуляції здатна до запліднення до 48 годин. Це означає, що жінка може повторно завагітніти як від одного, так і двох різних чоловіків одночасно.


Чи можливо завагітнити під час вагітності?

Джерело: instagram@matryoshki_school

ЯК ЧАСТО ЦЕ БУВАЄ?

Такі випадки досить рідкісні у людей, а ось у тварин трапляються часто. Згідно з останніми дослідженнями, випадки гетеропатернальної суперфекундації можуть бути більш поширеними, особливо у разі народження близнюків.

ЦЕ РІДКІСНЕ ЯВИЩЕ?

З 1960 року в медичній літературі зафіксовано менше ніж 10 повідомлень про подібні випадки, і загалом повідомлення про суперфетацію досі є предметом суперечок фахівців.

ЧИ ОЗНАЧАЄ ЦЕ, ЩО ЖІНКИ ПОВИННІ ОБЕРІГАТИСЯ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ?

Попри те, що це рідкісне явище, потенційно можливо, щоб жінка завагітніла вдруге на ранній стадії вагітності. Тому протягом першого триместру варто оберігатися.

ЧИ ІСНУЮТЬ ДОДАТКОВІ РИЗИКИ, ПОВ’ЯЗАНІ З ВАГІТНІСТЮ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ?

Будь-який тип множинної вагітності — чи то близнюки, чи трійня або багатоплідна вагітність — значно вищі ризики для матері та плода, ніж одноплідна вагітність. Лікарі також зазначають, що можливі додаткові ризики: народження одного з близнюків може призвести до одночасного народження другого малюка, а отже, друга дитина народиться передчасно. Крім того, у малюка, що передчасно народився, можуть бути проблеми з дозріванням легень, що дуже небезпечно для новонародженого.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты