Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276616"]
Новости

ЗМІ: Гвен Стефані чекає на четверту дитину

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.09
0
53-річна екссолістка гурту No Doubt, співачка Гвен Стефані та її чоловік, кантрі-виконавець Блейк Шелтон, чекають на поповнення в родині

53-річна екссолістка гурту No Doubt, співачка Гвен Стефані та її чоловік, кантрі-виконавець Блейк Шелтон, чекають на поповнення в родині.

Гвен Стефані чекає на четверту дитину

Джерело: [email protected]

У вагітності артистку стали підозрювати ще в кінці жовтня, коли вона вийшла на червону доріжку в сукні, яка підкреслила помітно кругленький животик.

Сама Гвен поки відмовляється коментувати це, а ось інсайдер, а ось The International Business Times, поговоривши з інсайдером, пише, що Гвен з чоловіком, кантрі-співаком Блейком Шелтоном, зробили процедуру ЕКЗ.

Вагітність співачці, яка вже має трьох дітей від колишнього чоловіка Гевіна Россдейла, далася нелегко, але вона дуже хотіла народити Блейку дитину. За словами інсайдерів, Стефані кілька разів проходила процедуру ЕКЗ, проте попередні спроби закінчувалися невдачею. А ось остання – виявилася вдалою.

«Вона покладала надії після кожної процедури й засмучувалася, коли цього не відбувалося. Вона так відчайдушно хотіла народити дитину від Блейка, що чинила тиск на себе, з чим їй теж доводилося мати справу. Він ненавидів бачити Гвен такий», — пише джерело.

Гвен Стефані чекає на четверту дитину

Джерело: [email protected]

«Гвен і Блейк кажуть, що це точно різдвяне диво, що вона нарешті завагітніла. Шелтон вже прикупив рожеві ковбойські чобітки та капелюх», — розповів інсайдер.

Нагадаємо, відносини Гвен Стефані та Блейк Шелтона почалися у 2015 році під час знімання шоу The Voice. У липні 2021 року пара зіграла таємну церемонію. Для Блейка Шелтона ця дитина, якщо Стефані справді при надії, стане первістком.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты