Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268453"]
Новости

Юрій Горбунов розповів, як вони з Осадчою дізналися про вагітність

0
Вперше за довгий час Юрій Горбунов дав відверте інтерв'ю про свою родину та знявся для обкладинки журналу разом із 4-річним сином Ів

Вперше за довгий час Юрій Горбунов дав відверте інтерв’ю про свою родину та знявся для обкладинки журналу разом із 4-річним сином Іваном.

Катя Осадча

Джерело: instagram.com/kosadcha

Дружина Катя Осадча зробила сюрприз і поспішила народити раніше очікуваної дати, тому інтерв’ю оновлювалося у пологовому будинку, де Юрій додавав коментар.

Горбунов зізнався, що вони з Катериною говорили та мріяли про другого малюка, але про вагітність Каті дізналися випадково. Це була несподіванка до новорічних свят.

«Ми вдвох мріяли і планували ще одного малюка. Хоча вийшло, як зазвичай — тоді, коли цього зовсім не чекаєш. Ми зрозуміли, що це ВОНО, коли на новорічні свята Катя раптом каже: «Щось я сильно стала відчувати різні запахи: і то не подобається, і це. А тут взагалі кухнею пахне». Я: «Катруся, ти що?!». Вона: «Точно! Я сама себе не впізнаю». Ось так ми й дізналися про те, що у нас буде поповнення»,


— зазначив щасливий батько двох синів.

Також в інтерв’ю ведучий розповів, що під час вагітності вони разом з Катею ходили до лікаря, дивилися на УЗІ, як себе почуває дитинка, та яке це щастя бути присутнім на пологах й перерізати пуповину. Юрій обидва рази, коли дружина народжувала, був поруч із нею і підтримував.

Вони з дружиною Катею також готували старшого сина Івана до появи в сім’ї ще однієї дитини. Поки що хлопчик не ревнує батьків до молодшого братика.

«Готуємо Івана, щоб такого не сталося. Благо у його друга Саші в садочку є молодша сестричка Маша, і ми їх ставимо у приклад. Так що він дуже чекав на появу малюка. Думаю, ревнощів все одно не уникнути, однак згладити цей момент можна. Як саме — на цю тему прочитали кілька книжок»,

— поділився супертато Горбунов.

Юрій Горбунов про родину

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Якщо Катя Осадча, як вона сама зізналась, чекала на дівчинку, то Іван хотів братика. І тепер за словами Юрія, Іван з радістю допомагає батькам піклуватися про новонародженого. Заради того, щоб провести час з братиком, Іван навіть відмовляється йти гратися на дитячий майданчик та просить дати йому роботу.

«Він щасливий, що зараз у домі такий шум. Іван носить його, допомагає сповивати і навіть сказав: «Мамо, завантаж мене роботою по братику, щоб я теж був зайнятий». А, коли ми цілий день були вдома, він навіть не пішов на прогулянку з нянею на майданчик, а цілий день був поруч. Тому сподіваємось, що так буде і далі»,

— розповів Юрій Горбунов.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Також ведучий додав, що у малюка, ім’я якого ще не розголошують, характер спокійний, а називають вони його лагідно: «Наш маленький Лев» (це його знак зодіаку — ред.)

«Сьогодні, 19 серпня о 5.05 в нашій сім‘ї сталася щаслива, довгоочікувана подія – народився ще один синочок! Пишаюсь тобою, наша матуся! Люблю тебе! Ми безмежно щасливі! Яке це неймовірне відчуття – перерізати пуповину і бачити, як з‘являється на світ твоя дитина!! Дякую тобі за це!»

— через декілька годин після появи малюка на світ ведучий повідомив всім цю гарну новину.

Юрій Горбунов з молодшим сином

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты