Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274795"]
Новости

Тимур Мірошниченко зворушив воз’єднанням з родиною: відео

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2022.06.13
0
Телеведучий Тимур Мірошниченко вразив підписників зворушливим відео зустріччі з родиною після тривалої розлуки. Війна змусил

Телеведучий Тимур Мірошниченко вразив підписників зворушливим відео зустріччі з родиною після тривалої розлуки.
Війна змусила українські родини розділитися. Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну ведучий Тимур Мірошниченко відправив рідних за кордон. Лише через три місяці війни вони змогли повернутися, як тільки у певних регіонах трохи поліпшилася ситуація.

Так, Мірошниченко воз’єднався зі своєю дружиною та дітьми. Зворушливий ролик він опублікував у себе на сторінці в Instagram. На відео він обіймається з донькою Мією та сином Марком після тривалої розлуки.


«2,5 тисячі кілометрів за 2,5 дні. Ми знову разом», — прокоментував один з дописів телеведучий.

 


Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Inna Miroshnychenko (@_inna_mi_)


Підписники Мірошниченка були зворушені відео. Багатьох ролик довів до сліз:


«Божечки, я плачу. Хай усі дітки поскоріше зустрінуться зі своїми батьками», «Як зворушливо! Нехай в кожній сім’ї буде така гармонія як в вашій!», «Аж я плачу. Скоріше б усі, хто змушений був розлучитися, зустрілися знову», «До сліз, довгоочікувана зустріч. Кожен раз коли дивилася сторіз Тімура уявляла, як він сумує за дітьми. Нехай ваша родина ніколи не розлучається», — відреагували прихильники.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x