Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274783"]
Новости

Джамала показала, яким чином Європа підтримує воєнну агресію РФ в Україні

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2022.06.10
0
Українська співачка Джамала подорожує Європою з концертами, де збирає шалені кошти на підтримку України. Саме тому артистку особл

Українська співачка Джамала подорожує Європою з концертами, де збирає шалені кошти на підтримку України. Саме тому артистку особливо пригнічує той факт, що світ досі не відмовився від російських нафти та газу. А це означає, що економіка Росії збагачується, тому вона продовжуватиме далі знищувати нашу державу.

Джамала показала, яким чином європейці підтримують воєнну агресію РФ в Україні

Джерело: instagram.com/jamalajaaa

У своєму новому дописі в Instagram Джамала опублікувала відеоролик, у якому чітко розповідається, як Європа підтримує агресію РФ проти України. Незважаючи на санкції, з початку війни країна-агресорка заробила понад 60 мільярдів доларів на продажі власних енергоносіїв.

«Я б хотіла, щоб це відео розлетілось за межами України. 3 місяці після початку повномасштабної війни ми бачимо, що санкції душать економіку, але аж ніяк не зупиняють агресора. І тому поки Європа споживає російські енергоносії, а світові бренди продовжують оперувати на території рф, її економіка й надалі буде працювати. Якщо ембарго, то повне ембарго. Немає часу для компромісів», — написала Джамала.

Артистка закликала розповсюджувати відео і наголосила, що світ продовжує гру у двоє воріт:


«Як не крути, але світ продовжує гру у двоє воріт. Якщо ви інвестуєте в росію, споживаєте російське, армія рф й надалі матиме ресурс і сили нищити Україну».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Як відомо, станом на початок квітня Джамалі вдалося зібрати 83 мільйони євро! Найбільшу сумму — 13,4 мільйона фунтів стерлінгів — вона отримала на Concert For Ukraine у Бірмінгемі, Велика Британія. У червні артистка продовжить власну благодійну місію виступами в Польщі, Іспанії, Нідерландах, Словенії та на британському музичному фестивалі Гластонбері.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты