Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271209"]
Новости

Татові копії: Дмитро Монатік показав фото з підрослими синами

Old date:
Current date: 2022.08.15
New date: 2021.12.06
0
Прихильники впевнені, що хлопчики ростуть копією зіркового тата. А що скажете ви? Дмитро Монатік разом з дружиною Іриною вихову

Прихильники впевнені, що хлопчики ростуть копією зіркового тата. А що скажете ви?

Дмитро Монатік

Джерело: instagram.com/monatik_official

Дмитро Монатік разом з дружиною Іриною виховує двух синів — Данила та Платона. Артист завжди тримав особисте життя в таємниці. Лише коли хлопчики підросли, він розповів, що має дітлахів. Відтоді зірковий тато рідко ділився сімейними фото, а якщо й публікував такі, то завжди приховував обличчя нащадків.
Лише у квітні цього року Монатік припинив приховувати зовнішність Данила та Платона, взявши участь у стильній фотосесії для глянцевого журналу. А тепер він активно ділиться кадрами з хлопчиками і в своїх соцмережах.

Монатік з дружиною та синами

Джерело: instagram.com/irinamonatik

Так, днями Монатік в інстаграм розмістив селфі з ліфту, на якому позує з дружиною та синами. На знімку родина не просто посміхається, а робить кумедні гримаси. У дописі до публікації він розповів, що таким фото вони з сім’єю вітають новий тиждень.


«Ми їдемо-їдемо-їдемо у  новий тиждень! Ми створюватимемо, творитимемо, мріятимемо і майбутнє робитимемо щасливим, яскравим, цікавим. І на цьому крапка. Усім прекрасного дня!»

– написав виконавець.


Сини Дмитра Монатіка

Джерело: instagram.com/monatik_official

Підписники залишись у захваті від нового сімейного кадру артиста, адже це справжня рідкість у його акаунті в інстаграм. В коментарях користувачі залишили безліч теплих слів та знову відзначили схожість хлопців із зірковим батьком.

«Ви прекрасні», «Малі — копія тата», «Які чудові», «Прекрасна сім’я», «Красунчики».

Дмитро Монатік діти

Джерело: instagram.com/monatik_official

Нагадаємо, раніше Ірина Монатік розповідала, що їх з Дмитром діти також займаються творчістю. Після того, як Данило та Платон побували на концерті тата влітку, вони ще більше зацікавилися музикою.


«Данечка ще старанніше грає на піаніно і танцює. Платошик, з вродженим артистизмом, демонструє палітру емоцій за 1 хвилину і неповторні танці»,


— розповідала матуся.


А які захоплення мають ваші діти?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x