Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273544"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Олена Зеленська розповіла, як розмовляє з дітьми про війну

0
Перша леді Олена Зеленська дала інтерв'ю світовому виданню Vogue. Вона розповіла, як відреагувала на напад росії, коли востаннє бачил�

Перша леді Олена Зеленська дала інтерв’ю світовому виданню Vogue. Вона розповіла, як відреагувала на напад росії, коли востаннє бачила чоловіка та коли вперше заплакала під час війни.

Олена Зеленська розповіла, як розмовляє з дітьми про війну

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Про розмови з дітьми про війну

Зеленські виховують 17-річну доньку Олександру та 9-річного сина Кирила. За словами першої леді, діти все знають, розуміють і відчувають, як і кожна дитина в Україні.

«Звісно, війна — це не те, що треба бачити дітям. Але вони дуже чесні й відверті. Від них нічого не приховаєш. Тому краща стратегія — правда. Отже, з дочкою та сином обговорюємо все, що відбувається. Намагаюся відповідати на запитання. Взагалі, стараємося говорити. Бо проговорювати те, що болить, не мовчати в собі — це така перевірена психологічна стратегія, вона працює».

Олена Зеленська

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Про перші хвилини початку війни

Олена зізналася, що останні тижні вони родиною жили в напрузі, адже всюди обговорювалося можливе вторгнення росії. Вона до кінця не вірила, що таке може статися у XXI сторіччі.


«Я прокинулася від дивних глухих звуків. Десь між четвертою і п’ятою ранку. Не відразу навіть зрозуміла, що це вибухи. Чоловіка поруч у ліжку не було. Я встала і побачила його: він був уже одягнений, в костюмі, як зазвичай (це востаннє він одягнув костюм і білу сорочку, відтоді завжди у «воєнці»). «Почалося», — все, що сказав.

Зеленська зазначила, що паніки не було, лише розгубленість.

Коли вперше з початку війни не стримала сліз

Перша леді дала волю емоціям через тиждень після початку війни. Тоді вона збагнула, що може більше не побачити близьких людей.

«Це, мабуть, був перший раз, коли я заплакала, вперше дала волю емоціям. Не витримала. Я назавжди запам’ятаю усіх своїх знайомих і друзів, чоловіків і хлопців у військовій формі. Назавжди запам’ятаю, які сміливі в мене подруги! На що вони — такі тендітні й елегантні в мирний час — здатні, коли навкруги війна! Їхні історії надихають мене. Я так пишаюся ними. І мрію побачити їх знову», — поділилася дружина Володимира Зеленського.

Олена та Володимир Зеленські

Джерело: instagram.com/olenazelenska_official

Коли востаннє бачила чоловіка

Олена Зеленська також розповіла, що зараз разом з дітьми перебуває у безпечному місці. З чоловіком не бачиться, лише розмовляє по телефону. На початку війни вона сподівалася, що вони зможуть бути в одному місці, але не склалося. Не секрет, що президент і його рідні знаходяться в списку ворога на ліквідацію.

«У перші дні я сподівалася, що нам можна буде залишитися всім разом. Але офіс президента перетворився на військовий об’єкт. Президент з командою там і працюють, і живуть. Тому нам з дітьми було наказано переміститися в безпечне місце. Якщо в Україні взагалі можливо зараз знайти абсолютне безпечне місце. Відтоді ми спілкуємося з Володимиром тільки телефоном. Я зараз живу так само, як інші українці й українки. У всіх нас одне велике бажання — побачити мир. І я, як кожна мати й дружина, постійно переживаю за свого чоловіка і роблю все, щоб мої діти були в безпеці».


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты