Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="270004"]
Новости

Лілія Подкопаєва розповіла, як святкувала 2-річчя доньки

0
Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва розповіла, якою росте її молодша донечка та як вона святкувала ї�

Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва розповіла, якою росте її молодша донечка та як вона святкувала її день народження.

Джерело: instagram.com/podkopayeva_official

У свої 43 роки Лілія Подкопаєва є багатодітною матусею. Нещодавно в родині спорсменки відбулося свято — молодшій донечці Евеліні виповнилося два роки. Як зіркова матуся святкувала день народження діввчинки та якою вона росте — про все це читайте далі.

Святкування проходило 18 вересня. Тоді ж Лілія порадувала прихильників рідкісним сімейним фото, на якому позувала разом з іменинницею та чоловіком.  День народження влаштували у стилі улюбленого мультфільму доньки.

«День народження був крутий. Вона зараз цікавиться мультиком Cocomelon, все в пізнавальному ракурсі, вона це дуже любить, тому торт ми замовляли дизайну Cocomelon. Ми подарували їй свою любов. Вона була дуже емоційно збуджена, їй було стільки уваги, кульки, квіти і вона, звичайно, була зворушена. Увечері ми довго засипали від перезбудження»,


— розповіла Подкопаєва в інтерв’ю програмі «Світське життя».

Лілія Подкопаєва разом з чоловіком та донькою

Джерело: instagram.com/podkopayeva_official

За словами Лілії, дворічна Евеліна вже починає говорити. Вона дуже мила дівчинка, тому матуся, схоже, рідко може їй відмовити:

«Починає говорити «чому» на все. Це наше сонечко, наш зайчик, наша намистинка. Звичайно, вже дитина розпещена. Я не знаю, що буде далі, але знаєте, це неможливо, коли ти бачиш ці очі, вона тебе обіймає і каже, що любить! Це так круто і я, як мама, це відчуваю теж»,

— зізналася зірка.

Лілія Подкопаєва діти

Джерело: instagram.com/podkopayeva_official

Також Лілія Подкопаєва має сина Вадима, якого усиновила у 8-місячному віці в 2006 році ще у шлюбі з першим чоловіком Тимофієм Нагорним. Тоді ж у пари народилася спільна донька Кароліна. Зараз гімнастка одружена за бізнесменом Ігорем Дубінським, від якого й має доньку Евеліну


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты