Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267229"]
Новости

Хлопчик чи дівчинка? Кого чекає вагітна MamaRika

Old date:
Current date: 2022.06.27
New date: 2021.07.05
0
Українська артистка MamaRika очікує на народження першої дитини. Довгий час вона приховувала свою вагітність, та нещодавно розкрила с

Українська артистка MamaRika очікує на народження першої дитини. Довгий час вона приховувала свою вагітність, та нещодавно розкрила стать малюка. На кого ж чекає співачка?

MamaRika

Джерело: instagram.com/mamarika_official

MamaRika та Сергій Середа скоро стануть батьками. Вперше про майбутнє поповнення в родині пара повідомила в травні, коли співачка продемонструвала вже помітний животик. А не так давно вона розповіла, кого чекає. У програмі «Світське життя» подружжя повідомило, що в них буде син.
Стать дитини пара розсекретила незвичним способом — лусканням гелевої кульки, з якої посипалось синє конфеті. Таким чином стало ясно, що у Сергія та Анастасії (справжнє ім’я) буде синочок.

«У нас із Сергієм Середою буде пацан, і знали ми це ще з першого узд. Кайф нарешті поділитися цим із вами,народ!Приймаємо вітання в коментах».


 

Переглянути цей допис в Instagram

 


Допис, поширений MamaRika (@mamarika_official)

Ще одним одкровенням MamaRika стало ім’я майбутньої дитни. Точно співачка ще не визначилась, але в неї є два варіанти — Артур та Дамір. За словами зірки, вона зрозуміє, як назвати хлопчика, як тільки його побачить.


Крім того, MamaRika зізналась, що довгий час була впевнена, що вагітна донечкою. Нині муйбутня матуся знаходиться на 34-му місяці вагітності. Вона вже з нетерпінням чекає на появу малюка, хоча нещодавно встигла зловити напад паніки. Артистка впевнена: хлопчик з’явиться на світ раніше вказаних термінів.

«Судний день» наближається. Скажу чесно: вже умудрилася піймати один серйозний приступ паніки. Винесла Сєргєічу мозги і зрозуміла головне: ВИХІД один (ну, ви поняли), все буде так, як має бути, паритись нема чого. ПДР лікарі ставлять на початок серпня, хоча мені здається малявка захоче виповзти раніше…»


— розповіла вона у своєму мікроблозі інстаграм.


Мамріка та Сергій Середа

Джерело: instagram.com/mamarika_official

До речі, пара планує бути багатодітними батьками. Як заявив Сергій, круто, коли в родині є старший брат. Тож, у подружжя явно буде не одна дитина.

MamaRika про вагітність

Джерело: instagram.com/mamarika_official


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x