Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276679"]
Новости

Гурт «Антитіла» презентував оновлену версію культового «Щедрика»

0
Це нова сторінка одного з найвідоміших символів Різдва. Повномасштабне російське вторгнення в Україну позбавило сотні тисяч діте�

Це нова сторінка одного з найвідоміших символів Різдва. Повномасштабне російське вторгнення в Україну позбавило сотні тисяч дітей можливості зустрічати свята вдома. Тому оновлена версія знайомого всім “Щедрика” закликає підтримати постраждалих від війни дітей через донат Фундації Олени Зеленської.

Тарас Тополя

Джерело: instagram@tarastopolia

Креативна команда створила новий текст «Щедрика» — про наші реалії, дітей-біженців, розлучені сім’ї та неможливість зустрічати свята вдома. Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя разом з хористами заспівав пісню, яка закликає зашазамити сама себе, знайти посилання та допомогти дітям, перерахувавши пожертву через Фундацію Олени Зеленської.

Пісня створена на основі музичного твору «Щедрик» українського композитора Миколи Леонтовича. Послухати можна тут: 


Ідею проєкту та новий текст “Щедрика” створила креативна агенція Saatchi & Saatchi Ukraine за підтримки організації BRAND UKRAINE та Міністерства закордонних справ України.

«Міністерство закордонних справ України не вагаючись підтримало цей важливий проєкт і доклало зусиль для його втілення. Тепер славнозвісний «Щедрик» Леонтовича не лише популяризує Україну за кордоном, але і допомагає збирати кошти на життєво необхідну підтримку для маленьких українців через Фундацію Олени Зеленської», — зауважив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Микола Леонтович створив Щедрика, який став символом і мелодією різдвяної любові і тепла обійм у всьому світі. Сьогодні українці заспівали Щедрика з іншими словами, що їх написала війна – Carol for the Charity. Ми створювали його разом з легендарним хором Верьовки, а також дітками, які попри атаки ворогів, тривоги та блекаути досі залишаються в Україні та продовжують займатися улюбленою справою – співами. Це дитячий ансамбль Зернятко. Слухайте, шазамте пісню і донатьте заради перемоги і наближення не військового, а мирного Різдва в Україні і дзвінкого дитячого сміху на свята.” — говорить Тарас Тополя, фронтмен гурту “Антитіла”.

Проєкт «Carol for the Charity» — це новорічна благодійна ода, яка має на меті зібрати кошти на гуманітарні, освітні, медичні та юридичні потреби українських дітей за кордоном. Оновлену версію “Щедрик” виконав гурт “Антитіла” разом з Національним українським народним хором ім. Г.Г. Верьовки та дитячим хоровим ансамблем “Зернятко”. Запис пісні відбувався у дні масованих ракетних обстрілів та особливо тривалих блекаутів наприкінці листопада 2022 року в Києві.

Ми щасливі співпрацювати в цьому проєкті з такими видатними українськими зірками, які створили неймовірну та дуже емоційну версію Щедрика. А для того, щоб зробити щасливішими діток, що потерпають від війни, закликаю усі радіостанції, шопінг моли, ресторани приєднуватися до проєкту і додавати цю пісню до своїх різдвяних плейлистів” — говорить Костя Шнайдер, Chief Creative Director PG Ukraine.

“Не можливо уявити Різдво без дітей. 100 років тому український Щедрик об’єднав багатьох людей навколо Різдва в усьому світу. Зараз, у часи жахливої війни, ми просимо світ знову об’єднатися під час святкового світлого періоду, щоб допомогти українським дітям, які цього зараз дуже потребують” — сказала Софія Джуринська, співзасновниця організації BRAND UKRAINE.

Щоб зробити внесок, вмикайте Shazam, скануйте пісню, переходьте за посиланням на Youtube та натискайте кнопку “Donate”. Ця версія “Щедрика” має відкриту ліцензію Creative Commons, що дозволяє безкоштовно використовувати її для музичного оформлення закладів, кафе, ресторанів та маркетів у святковий період.

Не можна забирати у дітей Різдво. Проте завжди можна разом повернути їм його.

#CarolForTheCharity

Saatchi&Saatchi Ukraine

CCO Publicis Groupe CEE: Jorg Riommi
Communications Director, Publicis Groupe CEE: Karen Lim

Chief Creative Director PG Ukraine: Костя Шнайдер
Creative Director: Сергій Білошицький

Senior Art-Director: Юлія Романова

Copywriter: Антон Черевашко

Designer: Катерина Краштапук

Motion Designer: Костянтин Барановський

New Business Director: Дмитро Грушевський

Corporate Communications Manager: Юлія Медуна

Account-Manager: Аліна Мельничук
Account-Manager: Анна Романова

Cameraman: Денис Урусов

Cameraman & Colorist: Вова Клімик
Backstage Director: Катерина Пайда

Гурт “Антитіла”

Вокал: Тарас Тополя
Менеджмент, клавішні: Сергій Вусик
Бас-гітара: Михайло Чирко
Гітара: Дмитро Жолудь
Ударні: Дмитро Водовозов

Національний заслужений академічний
український народний хор України
імені Григорія Верьовки:

В.о. генерального директора-художнього керівника: Ігор Курилів

В.о. головного хормейстера: Олег Пилип

Солістка, артистка хору: Наталія Тутченко

Дитячий фольклорний ансамбль “ЗЕРНЯТКО”

Керівник ансамблю: Раїса Заклецька

Фундація Олени Зеленської створена для залучення міжнародних партнерів до допомоги українцям, які цього потребують. Робота має три основні напрямки: гуманітарна допомога, охорона здоров’я та освіта. Особливий фокус Фундації – допомога та підтримка дітей в Україні.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал





Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты