Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275949"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Вперше від початку війни: Тарас Тополя зустрівся зі своїми дітьми

0
Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя вперше від початку російського вторгнення зустрівся з родиною. 24 лютого Тарас Тополя пішов

Лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя вперше від початку російського вторгнення зустрівся з родиною.

Вперше від початку війни: Тарас Тополя зустрівся зі своїми дітьми

Джерело: instagram @alyoshasinger.

24 лютого Тарас Тополя пішов на фронт захищати Україну, а його дружина Alyosha (Олена Кучер) вивезла дітей до США. У липні Alyosha приїжджала до України та бачилася з чоловіком, однак дітей тоді лишила за кордоном. Та все ж сім’ї вдалось зустрітись. У своєму Instagram Тарас повідомив, що побачився з дітьми – Марком, Романом і Марією.

Вперше від початку війни: Тарас Тополя зустрівся зі своїми дітьми

Джерело: instagram @alyoshasinger.

Всі підписники Тараса знають, що він веде свій Instagram у форматі воєнного щоденника. Так, вчора співак поділився з читачами, що має неймовірний настрій, бо вперше з початку війни обійняв і поцілував своїх діточок.

Не Київ. Ранок – двісті двадцять перший. Настрій – неймовірний. Місяць – вперше від початку війни обійняв і поцілував дітей. Слава ЗСУ! Слава Україні! – поділився артист.


Зазначимо, від початку повномасштабної війни Тарас Тополя пішов служити на фронт, аби захистити Україну від російських окупантів. Артист, працюючи парамедиком, багато чого пережив на передовій, він потрапив під Харків, де з першого дня війни не припинялись обстріли міста та області, але найскладнішим для Тараса була розлука з дітьми та дружиною.

У серпні гурт «Антитіла» завершив роботу в зоні бойових дій. Після відведення із фронту Тарас Тополя повернувся до творчості та разом із гуртом Антитіла дає благодійні концерти за кордоном.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты