Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275226"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Після довгої розлуки: Тарас Тополя та Alyosha поділилися зворушливим фото

0
Зіркове подружжя вперше зустрілося після початку повномаштабної війни. Український музикант Тарас Тополя показав фото, яке во

Зіркове подружжя вперше зустрілося після початку повномаштабної війни.

Тарас Тополя та Alyosha

Джерело: instagram@tarastopolia

Український музикант Тарас Тополя показав фото, яке вони зробили з Alyosha на прощання. Подружжя зустрілися в Києві майже після п’яти місяців війни, яку розв’язала Росія в Україні. Проте пара змушена прощатися — Alyosha летить до дітей в США, а Тарас повертається під Харків на бойові позиції, де він виконує обов’язки парамедика.

Зіркова пара провела разом кілька днів, після чого знову розлучилася на невизначений термін. На прощання подружжя зробило спільне фото, яким Тарас та Олена поділились на своїх сторінках в Instagram.

Тарас Тополя та Alyosha

Джерело: instagram@tarastopolia

«Київ. Ранок — сто тридцять восьмий. Настрій — кохаю. Місяць — жити заради. Фото на прощання. Хтось до USA, а хтось до Харкова. Хорошого польоту, кохана», – написав артист.


Alyosha зізналася чоловікові в коханні та пообіцяла скоро повернутися назовсім.

«Неймовірно скучила, безмежно кохаю, скоро повернусь. Той випадок, коли відчуваєш душею сенс всього, що існує…Бережіть себе ❤️», — підписала кадр співачка.

Востаннє подружжя бачилося 24 лютого. Тоді Alyosha з трьома дітьми поїхала до Золочіва на Львівщину з батьком чоловіка, коли той вже захищав Київ. Пізніше вона полетіла з дітьми в США.

Alosha и Тарас Тополя

Джерело: instagram @alyoshasinger

У коментарях прихильники пари написали, що зустріч зірок їх зворушила:

  • Неймовірна сім’я, що викликає неймовірне захоплення і повагу!
  • Ви і найкраща пара, і найкращі артисти на теренах України! Люблю всім серцем обох вас, і ваших малюків.
  • Сижу ридаю! Нарешті від щастя.
  • Це чудово, що ви змогли побачитися! Нехай Господь береже вас разом і на відстані.

Нагадаємо, з перших днів повномасштабної війни Росії проти України Тарас Тополя та інші музиканти гурту «Антитіла» вступили до лав ЗСУ, щоб захищати Батьківщину від окупантів. Спочатку вони були на Київщині, проте зараз несуть службу на Харківщині.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты