Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="275502"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Тільки не пиши мені про війну: українські військові зняли зворушливе відео для своїх дітей

0
Українські військовослужбовці записали зворушливе відеозвернення до своїх родин та для тих, людей, які дали їхнім рідним прихисто

Українські військовослужбовці записали зворушливе відеозвернення до своїх родин та для тих, людей, які дали їхнім рідним прихисток за кордоном.

Павло Вишебаба

Джерело: facebook.com/vyshebaba

Основою відео став вірш українського захисника Павла Вишебаби, який він раніше написав для своєї доньки. Вірш вже отримав переклади багатьма мовами: польською, англійською, французькою…, а також покладений на музику.

Кадри, на яких захисники читають вірш і демонструють фото дорогих їм людей, зворушили українців до сліз. Ролик швидко поширився у мережі.

Повний текс вірша:

«Доньці»


Тільки не пиши мені про війну, розкажи, чи є біля тебе сад,

чи ти чуєш коників і цикад, і чи повзають равлики по в’юну.

Як у тих далеких від нас краях, називають люди своїх котів?

Те, чого найбільше би я хотів, щоб не було суму в твоїх рядках.

Чи цвіте там вишня та абрикос?

І якщо подарують тобі букет, не розказуй, як бігла ти від ракет, розкажи, як добре нам тут жилось.

Запроси в Україну до нас гостей, всіх, кого зустрінеш на чужині, ми покажемо кожному по війні, як ми вдячні за спокій своїх дітей.

? Вірш «Доньці» – наші слова любові найріднішим та вдячності всім країнам, які прихистили наших близьких у найтяжчий момент. Ми обов‘язково вам віддячимо нашою гостинністю після війни!

  • Вірші: Павло Вишебаба
  • Музика: Mihail Melkumyan
  • Ідея: Vanek Klimenko
  • Відео:  Богдан Ілащук , Олег Конончук
  • Військові: 68 окрема єгерська бригада
  • Донеччина. 2022.

36-рійчний Павло Вишебаба народився в Краматорську, закінчив Маріупольський державний університет за спеціальністю «журналістика». Після спроби окупації Краматорська, Вишебаба повністю відмовився від російської мови. Павло — лідер гурту «One Planet Orchestra», відомий екоактивіст та блогер.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты