Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="263339"]
Новости

Українські знаменитості — багатодітні батьки

0
Багатодітність серед відомих особистостей не є рідкістю. Хто з українськиї зірок може похвалитися таким статусом? Анатолій Анат�

Багатодітність серед відомих особистостей не є рідкістю. Хто з українськиї зірок може похвалитися таким статусом?

Українські знаменитості - багатодітні батьки

Анатолій Анатоліч

Ведучий  зі своєю дружиною, Юлією Бойко, виховуєтрьох дітей. Перша донька Аліса народилася 2011 року, вже за два роки у пари народилася друга донечка — Лоліта. У липні 2021 року Анатоліч став батьком втретє. Дружина народила ведучому сина, якого назвали Нілом.

Анатолій Анатоліч з родиною

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Григорій Решетник

Український телеведучий Григорій Решетнік та його дружина Христина – щасливі батьки трьох синів – Івана, Дмитра та Олександра, молодшому з яких щойно виповнилося три роки.


Григорій Решетник з синами

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

Дядя Жора

Шоумен із тих, кому на 8 березня особливо святково. Його сім’я складається з дружини Наталії та одразу трьох чарівних дочок. Їх імена Уляна, Устина та Аміна.

Дядя Жора з родиною

Джерело: instagram.com/dyadya_jora

Олена і Тарас Тополі

В 2020-му році у зоряної пари народилася дочка Марійка. Вона стала третьою дитиною для батьків і першої дівчинкою. Її старших братів звуть Роман (2013-го року) і Марк (2015 го).

Тарас Тополя, Олена Тополя діти

Джерело: instagram.com/alyoshasinger/

Тимур та Інна Мірошниченки

Ведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна влітку стали багатодітними батьками, усиновивши хлопчика, на ім’я Марсель. Пара має двох біологічних дітей – старшу дочку Мію та молодшого Марка.

Тимур та Інна Мирошніченко з дітьми

Джерело: instagram.com/_inna_mi

Марічка Падалко

Ведуча зі своїм чоловіком Єгором Соболєвим виховує трьох дітей: сина Міхайла 16 років та дочок Марію 15 років і Катерину, який виповнилося 13 років.

Марічка Падалко з дітьми

Джерело: instagram.com/marichkapadalko

Валентина Хамайко

У телеведучої та її чоловіка Андрія Оністрата, четверо дітей. Дочки Соломія з Мирославою і сини Михайло та Андрій. Останнього назвали на честь батька.

Валентина Хамайко з родиною

Джерело: Facebook/1plus1.Khamaiko

Олег Скрипка

Соліст гурту «Воплі Відоплясова» і його дружина Наталя також виховують четверо дітей. Найстарший Роман народився 2005 року, Устим — 2008, Олеся — 2010, а молодша донечка Зоряна – 2012.

Олег Скрипка з родиною

Джерело: Instagram @o.skrypka

Олена та Сергій Кравець

Зірки «95 квартал» щасливі батьки двійнят. Влітку цього року Вані й Каті виповнилося 7 років. Також у сім’ї Кравець є доросла 20-річна дочка Марія.

Олена Кравець з чоловіком та дітьми

Джерело: instagram.com/lennykravets

Екатерина Бужинська

Співачка Катерина Бужинська стала мамою вдруге 27 грудня 2016 року. Вона народила своєму чоловікові, Дімітару Стойчеву, близнюків, сина Діму і дочку Катю. Від першого союзу з продюсером Юрієм Квеленковим у Катерини народилася дочка Олена.

Катерина Бужинська з дітьми

Джерело: instagram.com/buzhynska

Сергій Притула

Ведучий та волонтер виховує трьох дітей. Від першого шлюбу чоловік має сина Дмитра 2008 року народження, а друга дружина йому подарувала двох доньок — Соломію( 2017) та Стефанію (2021).

Сергій Притула з дітьми

Джерело: instagram.com/siriy_uaМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты