Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270020"]
Новости

Анастасія Приходько показала, як святкувала хрестини молодшого сина

0
Днями українська співачка Анастасія Приходько похрестила свого 7-місячного сина. Нарешті зірка порадувала фотосетом з хрестин. Зн�

Днями українська співачка Анастасія Приходько похрестила свого 7-місячного сина. Нарешті зірка порадувала фотосетом з хрестин. Знімки вийшли неймовірні. Що скажете?

Анастасія Приходько фото з хрестин молодшого сина

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Цього разу багатодітна матуся детально показала, як пройшло таїнство хрещення її маленького сина Луки. Чутки про народження хлопчика вона підтвердила в квітні. Відтоді артистка почала активно ділитися подробицями материнства.

Так, 21 жовтня Приходько повідомила, що похрестила сина. Церемонія проходила в одному зі столичних храмів. Тоді Анастасія показала хрещених малюка, якими стали непублічні люди. Схоже, це близькі друзі співачки та її чоловіка Олександра. Тепер вона поділилася новими фотографіями, на яких продемонструвала процес хрещення Луки.

Як Анастасія Приходько хрестила молодшого сина

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Молодший син Анастасії Приходько Лука

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Після урочистої частини рідні, хрещені батьки та друзі відправилися до парку «Феофанія». Заклад, у якому відбувалося святкування, був прикрашений блакитними кульками. Також зіркова мама показала святковий торт, який на честь події теж був виконаний у блакитних тонах.


Анастасія Приходько діти

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Свято хрещення

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

На святкуванні були присутні старші діти виконавиці — Нана та Гордій. Схоже, вони залишились у захваті від торжества, адже мали змогу розважатися на дитячому майданчику в парку.

У дописі до публікації зіркова мама від усієї родини привітала молодшого сина з хрещенням:

«Наш дорогий, любий, рідний хлопчик! Луко, ми з татом, Наною і Гордієм дуже щасливі, що у тебе з’явився Ангел-Хранитель. Нехай він візьме тебе під свої крила й оберігає від усіх негараздів, дарує своє божественне тепло і захист! Ми тебе дуже сильно любимо! А хресні у тебе найкращі».

Донька Анастасії Приходько Нана

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Син Анастасії Приходько Гордій

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Нагадаємо, раніше Анастасія Приходько розповіла про зміни в житті, які почалися після появи третьої дитини. Лука вніс корективи в посякденність співачки. Анастасія каже, поєднувати роботу та догляд за немовлям дуже непросто. Вона так втомлюється, що по поверненню додому хочеться плакати. Однак вірить, що раз Бог дав дитину, дасть і сили впоратися з усіма труднощами.

«Сама не знаю, звідки у мене беруться сили. Напевно, Бог керує цим, і я дуже вдячна йому. Чесно зізнаюся, приїжджаючи додому, мені хочеться плакати через втому. Але потрібно купувати малюка і укласти спати, адже він теж втомлюється і нервує. Ось і виходить, що лягаю я близько години ночі, потім встаю на нічне годування і в 7 ранку. І так кожного дня. Більш того, у мене є інший проект, робота на студії. Я не знаю, чи на довго ще мене так вистачить, але, якщо Бог дав дитину, дасть і сил»,

— зізналась Приходько в нещодавньому інтерв’ю.

Анастасія Приходько

Джерело: instagram.com/prykhodko_officialМнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты