Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="269928"]
Новости

Анастасія Приходько похрестила сина: фото

0
Українська співачка Анастасія Приходько, яка в березні стала багатодітною матусею, поділилася з підписниками приємною новиною. У �

Українська співачка Анастасія Приходько, яка в березні стала багатодітною матусею, поділилася з підписниками приємною новиною. У родині зірки сталося свято — вони з чоловіком похрестили молодшого сина Луку.

Анастасія Приходько похрестила сина: фото

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Про радісну подію Приходько повідомила в історіях інстаграму, розмістивши кадри з хрещення сина. Настя разом з чоловіком, бізнесмен Олександром, нарешті похрестили малюка. Для урочистого зібрання зіркова матуся навіть гарно вбралася — зробила зачіску, макіяж та вдягла елегантну сукню.

Анастасія Приходько на хрещенні сина

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Анастасія Приходько макіяж

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Хрещені Луки, до речі, зовсім не піблічні люди. За словами Анастасії, духовною матусею стала її подруга Марія, а от про хрещеного батька зірка поки нічого не розповіла.

«Сьогодні у тебе з’явився свій ангел! Ми тебе любимо, наш Лука!»


— підписала знімок артистка.

Анастасія Приходько діти

Джерело: instagram.com/prykhodko_official

Нагадаємо, Анастасія Приходько виховує не лише Луку. У зірки також є 11-річна донька Нана від попередніх стосунків та 6-річний син Гордій від нинішнього чоловіка Олександра. За словами артистки, народження третьої дитини добре вплинуло на її життя.

«Я взагалі не знаю, як жила до появи третьої дитини, тому що я відчуваю, що саме тепер в мене все добре, все в гармонії. В душі відбулись кардинальні зміни: я стала більше всіх любити, ходити обійматись. От так і повинно було бути! Старші допомагають, мені дуже повезло, що перша донечка. Як кажуть: «спочатку няня, потім ляля»,

— зізналась зіркова матуся в раноковій програмі «Сніданок. Вихідний».

Втім, Анастасія зазначає, що материнство не змінило її як особистість. В плані характеру та темпераменту співачка залишилася такою ж.

«Чи стала я спокійніше і ніжніше — ні, не стала. Але головне в моєму житті — сім’я: чоловік і діти! Заради них я готова змінитися, якщо це потрібно»,

— додала артистка.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты