Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277784"]
Досуг

День весняного рівнодення: що можна і що заборонено робити

0
Сьогодні 20 березня 2023 року - день весняного рівнодення, коли світловий день виявиться рівним ночі. Наші пращури помітили, якщо в цей

Сьогодні 20 березня 2023 року — день весняного рівнодення, коли світловий день виявиться рівним ночі. Наші пращури помітили, якщо в цей день буде погана погода, то й осінь буде такою.

Джерело: instagramorange_baby.ru

Оскільки календарний рік дещо відрізняється від астрономічного, день сонячного рівнодення щорічно зсувається приблизно на шість годин і випадає на період із 19 до 21 березня. У 2023 році день весняного рівнодення настане 20 березня о 23:25 за київським часом, а значить, що день 20 березня триватиме рівно стільки, скільки наступна за ним ніч. Починаючи з 21 березня, день ставатиме довшим за ніч.

Наші предки завжди з трепетом ставилися до двох днів рівнодення – весняного та осіннього, вважаючи їх поворотними моментами року. Так за народними прикметами, після 20 березня вже не буде морозу і снігу, настане справжнісінька довгоочікувана весна.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ У ДЕНЬ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ

Цей сакральний, на думку астрологів, день, наповнений особливою енергетикою, коли можна виправити помилки минулого та запрограмувати майбутнє.

 • У день весняного рівнодення намагайтеся відігнати всі негативні думки, оскільки таким чином можна запрограмувати неприємності на найближче майбутнє.
 • Уникайте будь-яких конфліктів, сварок, з’ясування стосунків – відкладіть весь можливий негатив на інші дні.
 • Не можна в день весняного рівнодення забувати про рідних та предків, а тим більше сперечатися та свариться. Утримайтеся від покарання дітей.
Весняне рівнодення

Джерело: pixabay.com

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ У ДЕНЬ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ 20 БЕРЕЗНЯ

Оскільки ми знаємо, що треба уникати будь-якого негативу, логічно, що в день весняного рівнодення треба згадувати про близьких людей, більше спілкуватися та по можливості провести час разом. Сходіть у гості до батьків, просто зателефонуйте та поговоріть.


 • Вважається, що в день весняного рівнодення необхідно очистити квартиру від негативної енергії, і найкраще провести генеральне прибирання і викинути мотлох.
 • Бажання, загадані в день весняного рівнодення, здійсняться з більшою часткою ймовірності.
Весняне рівнодення

Джерело: pixabay.com

ДЕНЬ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ 2023: ПРИКМЕТИ

Народні прикмети – це практичний досвід наших пращурів, накопичені за довгі роки. Часто вони збуваються, тому придивіться до погоди 20 березня, в день весняного рівнодення:

 1. Хорошу теплу та сонячну погоду віщують високі хмари, що швидко пливуть по небу.
 2. Якщо 20 березня погода тепла, то серйозного похолодання більше не буде.
 3. Снігопад і хуртовина в день весняного рівнодення віщує хороший урожай хліба, фруктів та овочів.
 4. Яка погода стоїть у день весняного рівнодення, такою буде і наступні сорок днів.

Вірмов краще, чекаємо мир, весну та перемогу!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты