Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="277784"]
Досуг

День весняного рівнодення: що можна і що заборонено робити

0
День весняного рівнодення 2024 випадає на середу 20 березня, це час, коли тривалість дня і ночі стає приблизно однаковою, а також почин

День весняного рівнодення 2024 випадає на середу 20 березня, це час, коли тривалість дня і ночі стає приблизно однаковою, а також починається астрономічна весна. Вважалося, що з цього часу починаються оновлення в природі: тане сніг, набухають бруньки, птахи повертаються з півдня, гримить перший весняний грім.

діти, квіти День весняного рівнодення

Джерело: freepik

Оскільки календарний рік дещо відрізняється від астрономічного, день сонячного рівнодення щорічно зсувається приблизно на шість годин і випадає на період із 19 до 21 березня. У 2024 році день весняного рівнодення настане 20 березня о 05:07 за київським часом (03:07 за UTC), а значить, що день 20 березня триватиме рівно стільки, скільки наступна за ним ніч. Починаючи з 21 березня, день ставатиме довшим за ніч.

Наші предки завжди з трепетом ставилися до двох днів рівнодення – весняного та осіннього, вважаючи їх поворотними моментами року. Так за народними прикметами, після 20 березня вже не буде морозу і снігу, настане справжнісінька довгоочікувана весна.

ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ У ДЕНЬ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ

Цей сакральний, на думку астрологів, день, наповнений особливою енергетикою, коли можна виправити помилки минулого та запрограмувати майбутнє.

 • У день весняного рівнодення намагайтеся відігнати всі негативні думки, оскільки таким чином можна запрограмувати неприємності на найближче майбутнє.
 • Уникайте будь-яких конфліктів, сварок, з’ясування стосунків – відкладіть весь можливий негатив на інші дні.
 • Не можна в день весняного рівнодення забувати про рідних та предків, а тим більше сперечатися та свариться. Утримайтеся від покарання дітей.
Весняне рівнодення

Джерело: pixabay.com

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ У ДЕНЬ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ 20 БЕРЕЗНЯ

Оскільки ми знаємо, що треба уникати будь-якого негативу, логічно, що в день весняного рівнодення треба згадувати про близьких людей, більше спілкуватися та по можливості провести час разом. Сходіть у гості до батьків, просто зателефонуйте та поговоріть.


 • Вважається, що в день весняного рівнодення необхідно очистити квартиру від негативної енергії, і найкраще провести генеральне прибирання і викинути мотлох.
 • Бажання, загадані в день весняного рівнодення, здійсняться з більшою часткою ймовірності.
Весняне рівнодення

Джерело: pixabay.com

ДЕНЬ ВЕСНЯНОГО РІВНОДЕННЯ 2024: ПРИКМЕТИ

Народні прикмети – це практичний досвід наших пращурів, накопичені за довгі роки. Часто вони збуваються, тому придивіться до погоди 20 березня, в день весняного рівнодення:

 1. Хорошу теплу та сонячну погоду віщують високі хмари, що швидко пливуть по небу.
 2. Якщо 20 березня погода тепла, то серйозного похолодання більше не буде.
 3. Снігопад і хуртовина в день весняного рівнодення віщує хороший урожай хліба, фруктів та овочів.
 4. Яка погода стоїть у день весняного рівнодення, такою буде і наступні сорок днів.

Вірмов краще, чекаємо мир, весну та перемогу!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты