Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="226933"]
Досуг

День осіннього рівнодення: що можна, що заборонено робити

0
Початок астрономічної осені наші предки відмічали веселим застіллям. Проте, біли і заборони, які намагались не порушувати. Ден�

Початок астрономічної осені наші предки відмічали веселим застіллям. Проте, біли і заборони, які намагались не порушувати.

день осіннього рівнодення

Джерело: Pixabay

День осіннього рівнодення, коли ніч і день зрівнюються, випадає на різні дати і в цьому році буде 23 вересня о 09:50 за київським часом Сонце входить у знак Терези, тобто настає Осіннє рівнодення. Що треба, а чого не варто робити в цей день, як вважали пращури і рекомендують астрологи.

Що можна та треба робити в день осіннього рівнодення

  • Почніть день ще до сходу сонця і умийтеся прохолодною водою. Раніше вважалось, що умитися треба тільки росою – це мало зберегти молодість надовго.
  • Астрологи стверджують – варто в день осіннього рівнодення зустріти схід сонця – це наповнить енергією не на один день.
  • В осіннє рівнодення треба пом’янути покійних родичів – сходити до церкви, поставити свічки, а, можливо, побувати на кладовищі.
  • В давні часи в цей день спалювали старі і не потрібні речі.
  • И ще одна мила традиція – требо пекти пироги, накрити стіл і обов’язково повечеряти всією родиною.
день осіннього рівнодення

Источник: Shutterstock

Що неможна робити в день осіннього рівнодення

  • Ніяких особливих заборон на роботу в цей день немає, але варто все ж відволіктися від справ і присвятити день родині.
  • Як і в будь-яке свято, релігійне або народне, неможна сваритися і наживати ворогів – вони залишаться з вами, як мінімум, на рік.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты