Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="226137"]
Досуг

Батько-фотограф знайшов найкращий спосіб пояснити донці, звідки беруться діти

0
Фотограф з Квебека Патріс Ларош задумався про те, як розповість своїм дітям про їхню появу на світ. І дізнавшись, що дружина Сандра �

Фотограф з Квебека Патріс Ларош задумався про те, як розповість своїм дітям про їхню появу на світ. І дізнавшись, що дружина Сандра вагітна, задумав забавний і зворушливий фотопроєкт довжиною в 9 місяців.

Батько-фотограф знайшов найкращий спосіб пояснити донці, звідки беруться діти

Джерело: facebook.com/Patrice Laroche

Ще не знаючи, що в животику у мами — в майбутньому гарячо обожнювана дочка Жюстін, Ларош почав робити фото вагітної дружини, а після пологів зібрав з них чудовий колаж, таку собі покрокову інструкцію.

Він одночасно з гумором обіграв эволюцію збільшення животика вагітної дружини. Це колаж дуже добре підходить навіть для самих маленьких, щоб відповісти на горезвісне «Звідки я взявся?» І зайвий раз нагадує: діти потрібні нам як повітря!

Patrice Laroche

Джерело: boredpanda.com

Patrice Laroche

Джерело: boredpanda.com

Patrice Laroche

Джерело: boredpanda.com
Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты