Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274093"]
Все буде УКРАЇНА!, Материалы на украинском языке

Життя в новій реальності: SantaViktoria розповіла, як говорити з дітьми про війну

Old date:
Current date: 2022.09.26
New date: 2022.05.12
0
Розповідаємо, як війна перевернула життя та свідомість відомих українців. Сьогодні з нами ділиться історією, переживаннями та пор

Розповідаємо, як війна перевернула життя та свідомість відомих українців. Сьогодні з нами ділиться історією, переживаннями та порадами мама, телеведуча, актриса та блогерка SantaViktoria.

1. Ваші відчуття 24.02.2022, були готові, вірили, що почнеться війна?

Особисто я до останнього не вірила, що може розпочатись війна. Буквально за день до всіх подій я запевняла знайомих, що такого не може бути і все це лише чутки. Наступного дня, 24.02, моє життя повністю змінилося.

2. Як змінилося ваше життя та діяльність в новій реальності?

Війна розділила моє життя на «до» та «після». Були переглянуті всі цінності, змінено цілі і прийшло усвідомлення того, що в нашому житті так багато речей та предметів, які насправді нам зовсім не потрібні. Найважливіше, що є у кожного з нас – це близькі та рідні люди, про яких ти турбуєшся, переживаєш та піклуєшся. Ще я відчула, наскільки сильний та згуртований український народ. Війна об’єднала всіх нас і створила величезний механізм, де кожен намагається допомагати у міру своїх сил. Зусилля кожного з нас зараз надзвичайно важливі.


На даний момент мій бізнес повністю зупинений і поки що я не можу його відновити, але зараз я як ніколи відчуваю, як багато у мене близьких людей, добробут яких важливіший за будь-які гроші.

SantaViktoria з донькою

Джерело: пресслужба

3. Як переживає війну ваша родина, діти?

Звичайно ж, всі переживають про людей, про війну. Особливо шкода діток, які стали жертвами цієї жахливої ​​війни. Моя дитина теж переживає. Якоїсь миті я звернула увагу, що вона стала неймовірно тихою — почала мало розмовляти, спілкуватися, ділитися своїми емоціями. Напевно, як усі ми. Я намагалася приділяти їй більше уваги, пояснювати ситуацію та максимально підтримувати, адже розумію, як для неї це складно.

4. Які плани вашої родини, на жаль, зірвала війна?

Наша родина планувала переїзд у нову квартиру. Ми чекали закінчення будівництва і буквально рахували дні до переїзду, але ці плани зірвала війна. Тепер ми змушені винаймати житло. З іншого боку, війна навчила жити в одному моменті і радіти найпростішим речам.

5. Українським сім’ям доводиться пристосовуватися до нової жахливої реальності. Як пояснити те, що відбувається дітям?

Тільки розмовами, поясненнями та підтримкою. Моїй дочці 9 років, але я спілкуюся з нею, як з дорослою, і намагаюся донести до неї всю суть ситуації, що склалася. Показати, що ми повинні допомагати та підтримувати тих, кому складніше, ніж нам, а також як ми можемо продовжувати працювати, навчатися навіть під час війни.

SantaViktoria про війну

Джерело: пресслужба

6. Де брати сили, щоб вистояти та підтримати дітей?

Зараз ми всі відчуваємо емоційну втому, по суті не маємо позитивних моментів у нашому житті, але лише віра в себе, в нашу країну та майбутнє може давати нам сили вистояти та підтримати не лише себе, а й близьких людей.

7. Плани, мрії, надії: що будете робити після нашої перемоги?

Насамперед обійму тих близьких людей, з якими зараз не можу бути поруч. Звичайно ж, я тільки працюватиму, намагатимуся допомогти нашій країні та розвивати якісний український продукт. І звичайно ж пишатися, що я – українка!

SantaViktoria про вплив війни

Джерело: пресслужба


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты