Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="261150"]
Материалы на украинском языке

«Як зрозуміти аутизм?» — перший в Україні урок про інклюзію

Old date:
Current date: 2022.08.10
New date: 2021.01.18
0
Громадське об’єднання Happy Today презентує перший в Україні освітній урок про те, як дітям зрозуміти аутизм та сприймати ровесників з

Громадське об’єднання Happy Today презентує перший в Україні освітній урок про те, як дітям зрозуміти аутизм та сприймати ровесників з розладами аутистичного спектру (РАС).

Як зрозуміти аутизм
Урок для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку починається з перегляду мультфільму «Петрик і Фонтани» про дружбу нормотипової дівчинки та хлопчика з РАС, а продовжується роз’яснювальною бесідою та іграми у класі.

Ігри, розроблені методистами і психологами, допоможуть дітям відчути, що таке сенсорна чутливість, особистий простір та невербальна комунікація. Заняття спрямоване на розвиток емпатії дітей через отримання власного емоційного досвіду.


«Саме у молодшому шкільному віці у дітей закладається уявлення про суспільство навколо, тож окрім загальних знань дуже доречно розповісти дітям про прийняття, толерантність та розуміння, що усі люди різні — про цінності розвинутого світу. Обізнаність та толерантність не тільки допоможуть уникнути булінгу та інших проявів агресії, що виникають від незнання, а ще й відкриють нові горизонти, способи спілкування, допоможуть знайти спільну мову та почати використовувати потенціал кожного на повну. Дітей варто вчити бути добрими»,

— Анастасія Степула, засновниця громадського об’єднання «Happy Today — просвітницькі проєкти про аутизм».


План уроку, мультфільм та методичний матеріал для педагогів розповсюджуються безкоштовно на сайті Happy Today, тож кожен вчитель України може самостійно провести заняття з інклюзії у себе в школі.


Мультфільм створено Viter production co. за мотивами книги Надії Степули «Петрик і Фонтани» 2019 року. Авторами методичного матеріалу для педагогів виступили Яна Юрченко, Світлана Малько, за редакцією Марії Гарбар та Анастасії Степули.


Мультфільм та методичні матеріали створені за підтримки Українського Культурного Фонду.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x