Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="254899"]
Материалы на украинском языке

Як голлівудські зірки: Ольга Сумська, MARUV та інші у новому фотопроєкті

Old date:
Current date: 2022.08.14
New date: 2020.09.24
0
У "Сніданку з 1+1" з Русланом Сенічкіним відбулася телепрем’єра найбільшого в Україні проєкту у техніці harcourt "Натхнення", героїнями

У «Сніданку з 1+1» з Русланом Сенічкіним відбулася телепрем’єра найбільшого в Україні проєкту у техніці harcourt «Натхнення», героїнями якого стали відомі українські зірки.

Ольга Сумська, Людмила Барбір, Maruv та Неля Шовкопляс

Кадри для фотоальбому «Натхнення»

Вже зараз можна оформити передзамовлення фотоальбому та виграти фотосесію у стилі harcourt від майстра Ростислава Ріпки.
Автор Ростислав Ріпка розкрив нові імена героїнь фотоальбому. Ними стали акторка Ольга Сумська, телезірки Неля Шовкопляс і Людмила Барбір, а також співачка MARUV. Ольга завітала у студію у вишуканому кінематографічному образі, у якому знімалася для фотоальбому.

На світлинах фотоальбому, ніби кадрах чорно-білих фільмів, в образах кінодів постануть 37 зірок спорту, моди, сцени, телебачення  та кіно. Це сильні та талановиті жінки, які надихають мільйони українців. На рівні з Монікою Белуччі, Едіт Піаф, Марлен Дитрих, як визнання таланту та успіху, вони вперше в Україні отримали портрети harcourt.


Ольга Сумська (1)

Кадр для фотоальбому «Натхнення»

«Мороз по шкірі, затамувавши подих… на знімальному майданчику була справжня атмосфера кіно. Таких героїнь хочеться грати. На образ у проєкті мене надихнула Картін Денев та барви її творчості. Я дуже люблю життя у всіх його проявах і саме це хотіла сказати через свою світлину. Аплодую проєкт, це справжнє натхнення»,

— розповіла Ольга Сумська.


За здатність відкривати внутрішній світ особистості, мистецтвознавці часто порівнюють світлини harcourt з творами доби ренесансу.

«Жінки — це моє все, це мої музи. Вони вражають та надихають. Всіх учасниць я давно фотографую, ми дружимо. Тут немає жодної випадкової історії. Вони для мене рідні, з кожною є свої особливі моменти. На монохромних світлинах я хочу втілити їх жіночність та магію, силу та енергію»,

— розповів Ростислав.


Людмила Барбір

Кадр для фотоальбому «Натхнення»

Напередодні портрет Людмили Барбір на полотні розмірами 3 на 5 метрів презентували під час Ukrainian Fashion Week. Фотокадри та імена інших зіркових учасниць впродовж осені будуть з’являтися на різних подіях та онлайн майданчиках. А вже у грудні видавництво BookChef презентує ексклюзивний фотоальбом «Натхнення».

На сторінках колекційного видання будуть зібрані монохромні кадри та мотивуючі вислови кожної зірки про те, як навчитися в житті у будь-якій темряві завжди побачити світло. Артбук буде надрукований на високоякісному швейцарському папері з матовим покриттям, що забезпечує надточний друк зображення. Артбук надійде у вільний продаж. Перший тираж обмежено.

Фотоальбом Натхнення

Кадр фотоальбому «Натхнення»

Легендарний harcourt у виконанні Ростислава Ріпки вже вийшов за межі проєкту «Натхнення». Для фотосессії французського журналу Marie Claire в Україні з Аллою Мазур використали саме harcourt світло.


Над створенням робіт «Аркур.Натхнення» працювала справжня команда професіоналів:


 • photo: Ростислав Ріпка,
 • light: Ігор Сулій,
 • mua: Ольга Мишура,
 • hair: Юлія Тараненко,
 • style: Тетяна Федорова, Кирило Харитонцев, Анна Гончарова,
 • accessories: Дарія Весна,
 • video: Олексій Назаров, Данило Лисенко, Антон Іванов
 • editor: Іван Воробйов,
 • management: Дарія Губська ,
 • postproduction Тетяна Кучура.

А вам сподобались нові фотографії зірок?


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x