Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273997"]
Все буде УКРАЇНА!, Материалы на украинском языке

Як Фундації за кордоном допомагають українським родинам

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.05.10
0
Хочемо розповісти про досягнення та подякувати підрозділам Фундації в Австрії, Франції, Німеччині, Угорщині, Італії, Нідерландах,

Хочемо розповісти про досягнення та подякувати підрозділам Фундації в Австрії, Франції, Німеччині, Угорщині, Італії, Нідерландах, Польщі, Румунії, Іспанії, Швейцарії та Великобританії.

Як Фундації за кордоном допомагають українським родинам

Через свої програми Фундації приймають сім’ї українських біженців, які в окремих випадках можуть залишатися й на декілька місяців, допоки лікування дітей не буде завершено. Крім надання житла, працівники передають одяг, предмети особистої гігієни, їжу, допомагають з перекладом і побудувати контакт з місцевими школами та іншими установами.

Як Фундації за кордоном допомагають українським родинам


Кілька відділень Фундації, у тому числі в Італії, Нідерландах і Швейцарії, допомагають українським родинам з онкохворими дітками. Так, Фундація у Швейцарії співпрацює з іншою неурядовою організацією, що привезла 30 українських онкохворих діток, яким була потрібна невідкладна медична допомога. Фундація приймає їх у Будинках Рональда МакДональда, надає гуманітарну допомогу та підтримку.

Фундація в Словаччині фінансує 5 квартир у Братиславі для проживання українських дітей і їхніх сімей.

Як Фундації за кордоном допомагають українським родинам

Фундація в Латвії орендувала автобус і доставила до країни 45 українських біженців, яким надали важливу підтримку.

Як Фундації за кордоном допомагають українським родинам

Багато представництв, такі як Румунія, Іспанія, Португалія, Італія та Польща, співпрацюють з Фундацією в Україні, іншими неурядовими організаціями та державними установами у своїх країнах, щоб зібрати продукти харчування, ліки та інші нагально важливі речі.

Так, Фундація в Румунії надіслала 23 палети підтримки, а Фундації в Португалії та Іспанії нещодавно відправили 61 палету гуманітарних вантажів!

Як Фундації за кордоном допомагають українським родинам

Ronald McDonald Care Mobile – програма польської Фундації. Це мобільний медичний пункт у Перемишлі для українських дітей з родинами, які перетнули кордон. Також Фундація передала 20 складних ліжок до лікарні Св. Падре Піо в Перемишлі, щоб батьки могли спати поруч із ліжком своєї госпіталізованої дитини. Також 6 родин отримали допомогу за програмою Дім Рональда МакДональда.

Як Фундації за кордоном допомагають українським родинам

Дякуємо всім країнам за їхні позицію й підтримку. Ми це ніколи не забудемо!

Робіть добрі справи разом із нами!

Стати патроном⇒


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты