Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268871"]
Материалы на украинском языке

Вчені розповіли, коли вакциновані люди можуть поширювати коронавірус

0
За даними фахівців, деякі люди після щеплення від COVID-19 можуть продовжувати поширювати коронавірус. І причиною тому є дельта-штам!

За даними фахівців, деякі люди після щеплення від COVID-19 можуть продовжувати поширювати коронавірус. І причиною тому є дельта-штам!

коли вакциновані люди можуть поширювати коронавірус

Джерело: freepik

Такими висновками поділилися в британському виданні Express, посилаючись на рівень захворюваності в Великобританії. Попри зниження випадків COVID-19 і високий рівень вакцинації серед дорослих, фіксуються понад 20 000 випадків зараження в день. За словами експертів, причина поширення ковіду може критися в тому, що вакциновані люди теж можуть передавати інфекцію іншим.

А ось причинного такої особливості вони називають новий штам коронавірусу «Дельта». Цей варіант ковіду набагато заразніший початкового. Вакциновані люди, як припускають дослідники, можуть піддаватися інфікування «Дельтою» в разі, якщо у них з якоїсь причини не виробився імунітет після щеплення. Таким чином, вони стають одними з розносників вірусу, виділяючи його через кашель або чхання.

коли вакциновані люди можуть поширювати коронавірус

Джерело: freepik

Центри США по контролю за захворюваннями (CDC) теж помітили здатність щеплених від COVID-19 поширювати дельта-вірус, якщо у них не розвинулася імунний захист. Вони знайшли в горлі й носі вакцинованих значну концентрацію вірусних частинок. А це означає, що «Дельта» здатний «прориватися» крізь захисну стіну, яку повинне забезпечувати щеплення.


Також фахівці визначили групу ризику серед вакцинованих. Найбільше до зараження схильні люди з ослабленою імунною системою, викликаною фізичними особливостями, супутніми захворюваннями або агресивним лікуванням.

Медики наполегливо рекомендують продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів після вакцинації. Для формування імунного захисту потрібен час, тому забувати про профілактику не варто. Всі повинні носити маски та стежити за своїм здоров’ям. Обов’язково провітрюйте приміщення, в якому перебуваєте, регулярно мийте руки, не чіпайте обличчя і тримайте дистанцію.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты