Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278796"]
Материалы на украинском языке

В Україні запустили інформаційну кампанію задля допомоги людям, які пережили сексуальне насильство під час війни

0
Благодійний фонд “Сильні” та Watsons Україна у червні 2023 року розпочинають інформаційну кампанію, основна ціль якої – допомогти люд�

Благодійний фонд “Сильні” та Watsons Україна у червні 2023 року розпочинають інформаційну кампанію, основна ціль якої – допомогти людям, які пережили сексуальне насилля, повернутися до повноцінного життя. Кампанія включатиме розміщення інформаційних матеріалів у всіх магазинах Watsons Україна, які допоможуть людині швидко подати заявку на безоплатну та конфіденційну допомогу від Благодійного фонду “Сильні”.

лікар

Джерело: Freepik

Сексуальне насилля – одна з найбільш табуйованих тем в українському суспільстві. У 2021 році ООН встановили, що у контексті воєнних дій на 1 звернення по допомогу з приводу сексуального насилля – від 10 до 20 людей не звертаються за допомогою. Тому люди часто вимушені співіснувати із травмою, не маючи засобів або доступу до бажаної допомоги. Саме тому, благодійний фонд “Сильні” та Watsons Україна розпочинають спільну кампанію, аби підтримати людей, які пережили сексуальне насилля та допомогти їм відновити власні сили. 

“Проблема має бути видимою – про насильство потрібно говорити, щоб інші люди, які пережили сексуальне насилля, бачили, що суспільство не ігнорує та хоче допомагати, а не хоче лише створити шокуючу новину, – наголошує Ярина Вишенська, співзасновниця фонду “Сильні”. Здебільшого всі матеріали про сексуальні злочини злять, викликають емоції чи бажання поширити, але не дають жодних рішень.” 

Для досягнення цілі у магазинах Watsons по всій Україні будуть розміщені інформаційні матеріали з QR-кодом, за допомогою якого можна легко звернутись до фонду “Сильні” за допомогою. Просканувавши код, людина опиняється на вебсайті фонду, де натиснувши на кнопку “Отримати допомогу”, одразу може обговорити із координатором варіанти підтримки. 


Піклуючись про фізичне здоров’я Watsons Україна також турбується про психологічний добробут своїх клієнтів. “Нам важливо показати, що психологічне здоров’я так само потребує догляду та уваги. Ніколи не пізно, розпочати дбати про нього, та у разі необхідності – звернутись за допомогою та підтримкою”, – коментує Анастасія Цвірчкова, керівник відділу маркетингових комунікацій Watsons Україна.

 

Важливо пам’ятати, що сексуальне насильство під час воєнного конфлікту – це травма, що не має терміну давності. Звернутися за допомогою ніколи не пізно. «Є люди, які пережили зґвалтування навесні 2022-го року, але тільки зараз [у 2023-му] почали звертатися по юридичну допомогу, і вони цю допомогу вже отримують» – підкреслює Надія Волченська, психотерапевтка,  співзасновниця фонду “Сильні”.

_______________________________________________________________________________________________

Благодійний фонд «Сильні» надає медичну, психологічну та юридичну допомогу людям, які пережили сексуальне насилля під час війни. Конфіденційно та безоплатно. Допомога надається будь-якій людині, незалежно від її ґендеру: жінкам, чоловікам, хлопчикам, дівчаткам, дітям і їхнім батькам. Людина може відмовитися від допомоги на будь-якому її етапі. 

Щоб отримати допомогу, потрібно звернутися до фонду через заявку на сайтічат-бот у Телеграмі або за номером 0 800 202 334.Контакти фонду:
Благодійний фонд «Сильні»: [email protected], +380932173561


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты