Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270733"]
Материалы на украинском языке

Стати трішки добрішими: 5 маленьких благодійних подвигів для дітей та дорослих

0
Існує думка, що благодійністю займаються виключно забезпечені дорослі. Але насправді допомагати нужденним може кожен, незалеж

Існує думка, що благодійністю займаються виключно забезпечені дорослі.

благодійність

Але насправді допомагати нужденним може кожен, незалежно від віку та рівня доходу.

Крім того, психологи рекомендують долучати дітей до добрих справ, адже це розвиває в них почуття емпатії та дозволяє краще розуміти, як улаштований наш світ.


У цьому матеріалі називаємо п’ять способів допомогти іншим разом з дитиною і тим самим допомогти дитині розпочати свій шлях підтримки тих, хто гостро цього потребує.

Допомогти бездомним тваринам

Почнемо з найприємнішого для малюків варіанта допомоги нужденним – за допомогою бездомних тварин. Діти особливо небайдужі до тварин, тому ваша дитина, найімовірніше, з радістю відгукнеться на вашу пропозицію допомогти їм.

Як це зробити? Наприклад, заощадити небагато грошей і перевести до фонду допомоги чи притулку для безпритульних тварин. Також можна забрати додому одну з одиноких тварин або просто погодувати їх, якщо ви не готові до нового члена сім’ї.

Позбутися непотрібних речей та іграшок

Запропонуйте дитині разом провести ревізію, в ході якої ви зможете зібрати іграшки та одяг, які вам не потрібні, але які можуть стати в нагоді комусь іншому. Існує безліч соціальних магазинів, які допомагають нужденним. Вони радо приймуть ваші речі. Знайти благодійні магазини легко можна в інтернеті. Такі магазини відправляють основну частину одягу та іграшок нужденним сім’ям та в благодійні фонди, а деякі речі виявляться на полицях самого магазину.

благодійність

Источник: Freepik

Зробити покупку у благодійному магазині

Запропонуйте дитині купити щось у благодійному магазині. Існує безліч різних магазинів, які допомагають нужденним. Той же McDonald’s пропонує своїм покупцям допомогти тим, хто цього потребує. Запропонуйте дитині, наприклад, відмовитися від іграшки на користь «долоньки щастя». Це хоч і маленький, але впевнений крок у бік благодійності.

Стати онуком чи онукою за листуванням

Цей варіант допомоги одиноким бабусям та дідусям, які живуть у будинках для людей похилого віку. Таким чином можна надати підтримку людям похилого віку, якої вони так потребують. Але важливо розуміти, що це велика відповідальність, тому дитині, яка зважилася на такий серйозний крок, потрібна активна допомога з боку батьків. Якщо бажання чи можливості емоційно включатися до письмового діалогу немає, можна обмежитися листівкою до свята — наприклад, до дня народження.

Збирати пластикові кришечки

Збір пластикових кришечок може здатися неймовірно простою справою, але якщо регулярно відносити зібрані кришечки волонтерам різних проектів, можна зробити добру справу. Запропонуйте дитині наповнити банку зібраними кришечками, а потім передати волонтерам. Навіщо, спитаєте ви? Кришки подрібнюватимуться в гранули і використовуватимуться як сировина для виготовлення протезів.

Чому кришечки? Їх легко збирати та зручно зберігати – на відміну від макулатури та скляних пляшок. Від пластикових пляшок активісти не відмовляються, але їх збирання та транспортування складніше організувати.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты