Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="254530"]
Материалы на украинском языке

Прем’єра: книга «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні»

Old date:
Current date: 2022.12.07
New date: 2020.10.06
0
Чудова новина для усіх, хто цікавиться Україною та любить подорожувати, – медіакомпанія «Бурда-Україна» за підтримки компанії Visa

Чудова новина для усіх, хто цікавиться Україною та любить подорожувати, – медіакомпанія «Бурда-Україна» за підтримки компанії Visa випустила книгу «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні». Мандруймо Україною!

Книга «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні»

Чи знаєте ви, що найбільша пустеля Європи знаходиться в Україні? А що в нас є своє Мертве море, де вода навіть солоніша за оригінал і має фантастичний рожевий колір? А те, що один з  небагатьох замків Європи, який ніколи не був взятий штурмом, теж наш, український? Зацікавились? Отже, вам час збиратись у подорож Україною! І ця книга – саме для вас!

Тревел-журналісти відшукали найкрасивіші та найдивовижніші куточки України, назбирали маловідомих фактів, корисних порад та місцевих цікавинкок, розробили цікаві маршрути та склали свій ТОП 50 місцин, де точно варто побувати в Україні.


На цьому тижні книгу «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні» можна придбати з 20% знижкою на САЙТІ⇒

Книга «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні»

Замовити книгу «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні» у компанії «Бурда-Україна».

Замки та фортеці Тернопільщини та Львівщини, унікальні озера, безлюдні острови та пустельні піски Херсонщини, туристичні та гастрономічні принади Одещини та Закарпаття, старовинні маєтки Київщини та Житомирщини, фантастичні краєвиди Буцького та Дністровського каньйонів, архітектурні шедеври Чернівців, Харкова та Луцька, духовні святині Чернігівщини та Прикарпаття, гірські вершини Карпат та незвідані місця Рівненщини, мальовничі парки Київщини та Черкащини – в книзі зібрано 50 локацій, якими Україна може пишатися.

Книга «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні»

Замовити книгу «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні» на Yakaboo.

Як дістатися, на що звернути увагу, де зупинитися, що скуштувати – книга «Моя країна. 50 місць, які варто відвідати в Україні» буде чудовим путівником для всіх, хто бажає мандрувати України та хоче більше дізнатися про свою країну. Ви дізнаєтесь, де в нашій країні  можна побачити рожевих пеліканів, в якому місті готують найсмачнішу каву, в якому замку дотепер живуть привиди, де шукати місця сили, а де освідчитись в коханні. У пригоді стануть поради, які допоможуть швидко зорієнтуватися на місці та в такий спосіб заощадити чимало часу.  А головне, ви впевнитесь, що мандрувати Україною дійсно варто – це надзвичайно цікаво, доступно і безпечно!

Джерело: журнал «Лиза»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты