Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273165"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

Пам’ятка для всіх, хто чекає на евакуацію

0
Як дізнатися про евакуацію та що робити після її оголошення? В Офісі Президента поділилися пам'яткою евакуації. Російськи окуп�

Як дізнатися про евакуацію та що робити після її оголошення? В Офісі Президента поділилися пам’яткою евакуації.

Евакуація

Джерело: facebook.com/MNS.GOV.UA

Російськи окупанти за останні тижні війни проявили себе як справжні терористи. Незважаючи на домовленості, вони продовжують обстрілювати більшість «зелених коридорів» і просто вбивають жінок і дітей, які намагаються виїхати з гарячих точок війни. У деяких містах росіяни взагалі тримають місцевих у заручниках.

Багато людей перебувають без води, електрики, харчів, тепла та ліків. Влада усіма способами намагається евакуювати жителів міст. В Офісі Президента вже розповіли, як діяти під час евакуації та як про неї дізнатися.

1. Хто проводить евакуацію

Евакуація населення проводиться за підтримки обласних військово-цивільних адміністрацій та фахівців Товариства Червоного Хреста України, ДСHС, поліції та місцевої влади. Збройні сили України повідомляють безпечний маршрут і забезпечують режим припинення вогню, якщо це можливо.


2. Як дізнатися про евакуацію

Про початок евакуації повідомляють через усі засоби оповіщення: телебачення, соціальні мережі, радіо, мобільний зв’язок, месенджери. Також залучають рухомі групи з гучномовцями. Місцянам розповідають про початок евакуації, маршрути руху, пункти збору і надають контакти штабів евакуації.

3. Як проходить евакуація

По всій лінії руху транспорту оголошується режим припинення вогню, хоча нерідко російська армія порушує цю умову. Для евакуації формується колона з автобусів, в яких будуть їхати місцеві жителі. Власники приватного автотранспорту також можуть приєднуватися до цієї колони, але вони мають рухатися чітко за її маршрутом. Після приїзду до пункту призначення евакуйованим надають допомогу, житло та харчування.

Джерело: facebook.com/MNS.GOV.UA

4. Що робити у разі відсутності мобільного зв’язку

Якщо мобільний зв’язок відсутній, потрібно стежити за офіційною інформацією через радіо, ЗМІ або слухати оголошення пересувних гучномовців. Якщо ви перебуваєте в укритті, вам допоможе сигнал «Увага всім» (сирена). Після нього ви зрозумієте, що потрібно шукати інформацію про евакуацію у перерахованих джерелах.

5. Якщо доступ до джерел інформації відсутній, ви не можете почути сирену, не здатні пересуватись самостійно чи знаходитесь у заваленому бомбосховищі:

Вам потрібно звернутися на гарячу лінію Тероборони ЗСУ 0 800 507 028 або на номери 101, 102 і повідомити своє місцезнаходження. Вашу адресу додадуть до списку тих, яким потрібна допомога з евакуацією.


Не намагайтеся самостійно пересуватися у гарачих точках війни. Краще зверніться по допомогу за вказаними номерами телефонів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты