Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274838"]
Мама

Маленький хлопчик зворушив соцмережі віршиком про ЗСУ

0
У соцмережах з'явилося відео, на якому маленький хлопчик читає віршик про українських захисників, які боронять Україну від російсь

У соцмережах з’явилося відео, на якому маленький хлопчик читає віршик про українських захисників, які боронять Україну від російських загарбників.

Маленький хлопчик зворушив мережу віршиком про ЗСУ

Джерело: скріншот з відео

Через напад Росії українські дітлахи змушені на власному досвіді переживати війну. Під час сигналу повітряної тривоги вони разом з батьками ховаються в бомбосховищах від артобстрілів та бомбардувань. Завдяки Збройним силам України в багатьох містах більш менш спокійно. І саме за це сьогодні завдячують дітлахи.

Так, на підтримку українських військових маленький хлопчик записав зворушливе відео, на якому читає віршик подяки за захист України. Він каже, що вночі добре спав, бо не було сирени, називає захисників та захисниць суперменами та суперлюдьми. За словами малюка, він дуже вірить в ЗСУ і дякує, що його захищають.

Я сьогодні добре спав, і навіть не було сирени


Бо мене оберігають українські супермени

Українські супелюди — хлопці та дівчата

Я дуже дуже у вас вірю і хочу Дякую сказати

Ви найкращі! Бережіть себе!

«Дякуємо, переможемо», — відреагували на неофіційній сторінці підтримки ЗСУ UkrArmyBlog.

А вам сподобався віршик?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты