Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274819"]
Новости

Віктор та Катерина Павлік відсвяткували перший день народження сина. ФОТО

Old date:
Current date: 2023.01.27
New date: 2022.06.15
0
У сім'ї артиста Віктора Павліка сьогодні свято. Його молодшому синові Михайлику виповнився 1 рік.  Агресія Росії відібрала в ук

У сім’ї артиста Віктора Павліка сьогодні свято. Його молодшому синові Михайлику виповнився 1 рік. 

Агресія Росії відібрала в українських дітей дитинство, та навіть у непрості часи, якщо є змога, батьки стараються подарувати своїй малечі радість. Не виключенням стали Віктор та Катерина Павлік.

Дружина відомого українського артиста любить організовувати сімейні свята. На перший день народження первістка вона разом з чоловіком влаштувала стильну фотосесію та святкування.


Віктор Павлік з дружиною та сином

Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Молодший син Віктора Павліка

Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Віктор Павлік з молодшим сином

Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Михайлика фотографували з гарним тортиком з ведмедиком, з повітряними кульками і в обіймах люблячих батьків. Відповідними кадрами та щирими привітаннями Віктор та Катерина поділилася у своїх соцмережах.

«Коханий мій синочок, Михасику, Богом посланий янгол, з днем народження тебе, любий! Ми тебе з мамою дуже любимо! Щоб ти був здоровий і щасливий! Хай Господь тебе оберігає»,

— зворушливо підписав світлини Віктор Павлік.

Син Віктора Павліка з тортом на 1 день народження

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Катерина Реп'яхова з сином - фото

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Нагадаємо, для Катерини, концертного директора, дружини та блогерки, Михасик став первістком. А от для Віктора Павліка — четверта дитина. У нього також є дорослі син і донька. Ще один хлопчик, Павлик, помер кілька років тому через онкологічне захворювання. За словами виконавця, який знову став татом у 55 років, зараз для нього батьківство сприймається інакше — він ще більше цінує кожен проведений день з сином.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты