Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="271035"]
Материалы на украинском языке

“Ми разом” від Київстар: лайфхак безкоштовних дзвінків на обраний номер у мережі

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2021.12.02
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Карантин та локдаун 2020-2021 року, коли не було можливості бачитися з рідними та близькими, стали причиною зростання популярності моб

Карантин та локдаун 2020-2021 року, коли не було можливості бачитися з рідними та близькими, стали причиною зростання популярності мобільного зв’язку в Україні. Мало хто знає, але в компанії Київстар подумали про своїх абонентів та створили послугу «Ми разом«, яка допомагає заощадити на дзвінках близьким. Просто виберіть ваш особливий номер Київстар та спілкуйтесь, навіть якщо на рахунку недостатньо коштів або плату за тариф не знято. Послуга повністю безкоштовна та діє для всіх абонентів Київстар, які використовують тарифний план передоплати (коли підключення здійснюється без паспорта), крім тарифів на Професіонал, Київстар Домашній 4G, Smart SIM.
Підключення “Ми разом”

Щоб безкоштовно здійснювати дзвінки на будь-який один вибраний номер телефону в мережі Київстар (навіть якщо абонент перейшов від іншого оператора, використовуючи MNP). Підключити послугу можна трьома способами на вибір:

  • скористатися брендовим додатком «Мій Київстар»:
  • Google Play;
  • App Store;
  • зателефонувати за коротким номером 535 для зв’язку з оператором.

Для перевірки підключення послуги “Ми разом” та перегляду того, номера, на який ви можете зателефонувати безкоштовно, необхідно зайти у “Мій Київстар” або набрати *535*1# та надіслати запит.


Відповідно до умов послуги раз на місяць можна поміняти важливий для вас номер. Щоб змінити його, спочатку потрібно вимкнути “Ми разом” (надіслати запит на *535*0#), а потім підключити знову вже з іншим телефонним номером.

Переваги послуги очевидні — ви отримуєте можливість завжди і скрізь перебувати на зв’язку з тією людиною, спілкування з якою для вас є найголовнішим. При цьому ви можете не перейматися станом свого рахунку.


Турбота про близьких із Київстар

Але на цьому хороше не закінчується, оператор постарався створити умови, які були б корисні мільйонам абонентів, кожен із яких зі своїми власними інтересами та ситуаціями. Наразі є можливість проконтролювати рахунок рідних (літніх батьків, дітей), переглянути їх витрати та вчасно поповнити їм рахунок. І все це за допомогою програми “Мій Київстар” або платформи самообслуговування на ПК.

Сьогодні у “Мій Київстар” можна зробити зі свого профілю мультиаккаунт, додавши одразу кілька телефонних номерів. Для цього необхідно зайти на платформу самообслуговування на ПК або встановити останню версію додаток на смартфон. Після того зайти у Play Market (при використанні Android або Windows Phone) або App Store (для iOS).В оновленому додатку “Мій Київстар” є:


  • можливість налаштування до десяти номерів у мережі Київстар на одному обліковому записі;
  • перемикання між номерами без потреби проходити повторну авторизацію;
  • прямо зі смартфона вести контроль не лише за своїми витратами, але також перевіряти тарифні плани та витрати за іншими номерами;
  • поповнювати рахунки собі, своїм близьким.

Київстар — саме той мобільний оператор, який намагається завжди залишатися лояльним до своїх абонентів, послуга «Ми разом» чудова демонстрація синергії між оператором та клієнтами. Завжди є хтось, з ким потрібно бути на зв’язку, незважаючи ні на що, мати можливість поговорити, проконтролювати, забезпечити безпеку тих, хто дорогий.Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x