Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="222319"]
Материалы на украинском языке
 • Скидки только для наших читателей
 • Скидки только для наших читателей

Комаровський розповів, чим ватні палички небезпечні для дитини

Old date:
Current date: 2021.04.16
New date: 2019.08.12
0
Педіатри в один голос стверджують - чистити вуха дитині немає необхідності, а ватні палички небезпечні в невміючих руках. Докт

Педіатри в один голос стверджують — чистити вуха дитині немає необхідності, а ватні палички небезпечні в невміючих руках.

чим ватні палички небезпечні для дитини

Джерело: pixabay.com

Доктор Комаровський разом з проектом «Безпечне дитинство» по пунктах пояснює, в чому небезпека використання ватних паличок для чищення вух не тільки дитячих, але і дорослих.

 1. У США щорічно відбувається близько 12,5 тис. випадків пошкодження структури вуха через використання ватних паличок для видалення сірки, що накопичилася в вусі.
 2. У більшості випадків неприємності трапляються при самостійному використанні паличок дітьми, зазвичай у віці до 8 років. Причому на дітей молодше трьох припадає близько 40% таких травм.
 3. У гіршому випадку це закінчується пошкодженням барабанної перетинки, у деяких навіть тривалим порушенням функцій внутрішнього вуха, проблемами не тільки зі слухом, але і з вестибулярним апаратом.
 4. Пам’ятайте, що вушні канали самоочищаються і використання вати для їх прочищення не тільки проштовхує сірку глибше, але і загрожує різними ушкодженнями, від слабких до серйозних.

  чим ватні палички небезпечні для дитини

  Джерело: Shutterstock

 5. Спеціальна чистка вух дітям не потрібна! З естетичних міркувань досить акуратно змахнути сірку з видимої частини слухового проходу.
 6. Не демонструйте дітям неправильний приклад використання ватних паличок для чищення вух.
 7. Для підтримки гігієни в вухах достатньо всього один-два рази на тиждень, приймаючи ванну, промивати вуха мильним мізинцем. При цьому не слід засовувати палець глибоко, досить просто зробити пару обертальних рухів.

Якщо у вас є підозра на утворення у дитини сірчаної пробки у вусі, не потрібно робити самостійні дії, а слід звернутися за кваліфікованою медичною допомогою.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: