Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="245138"]
Материалы на украинском языке

Дивись як чутно: сурдопереклад та онлайн-уроки для молодших класів

Old date:
Current date: 2023.03.27
New date: 2020.04.30
0
 На MEGOGO з’явились уроки «Всеукраїнської школи онлайн» із сурдоперекладом. Над новим функціоналом працювала команда соціальн

 На MEGOGO з’явились уроки «Всеукраїнської школи онлайн» із сурдоперекладом.

Всеукраїнської школи онлайн

Джерело: nus.org.ua

Над новим функціоналом працювала команда соціальної ініціативи «Дивись як чутно», що створена медіасервісом  MEGOGO. Уроки із сурдоперекладом вже поступово з’являються до перегляду та будуть доступними у розділі «Всеукраїнської школи онлайн». Як і раніше, розділ абсолютно безкоштовний навіть для незареєстрованих користувачів.

Крім того, з 28 квітня на MEGOGO у спеціальному розділі можна буде також дивитися уроки для 1-4 класів, що проходитимуть у вівторок та четвер, починатимуться о 9:00. Раніше в рамках проєкту до перегляду пропонувались уроки для учнів 5-11 класів. Про прояву онлайн-уроків для молодших класів вчора повідомили ініціатори проєкту.

Як і для учнів старших класів, для молодших школярів уроки також матимуть сурдопереклад. Усі заняття із сурдоперекладом з’являтимуться у наступні два дні після прем’єри.


Ще один додатковий функціонал, який найближчим часом матимуть уроки «Всеукраїнської школи онлайн» – субтитри українською мовою для всіх класів. Таким чином дитина зможе обрати найзручніший спосіб для перегляду. Можливість увімкнути субтитри буде прямо у налаштуваннях.

Всеукраїнської школи онлайн

Приєднавшись одними із перших до «Всеукраїнської школи онлайн» та створивши за лічені дні зручний та безкоштовний розділ на MEGOGO, ми продовжуємо приймати активну участь у розвитку цього проєкту. Тож, аби уроки стали доступними ще більшій кількості українців, ми разом із ЮНІСЕФ запропонували залучити команду нашого проєкту «Дивись як чутно», аби перекласти шкільний контент мовою жестів для дітей та батьків, яким важко чи неможливо сприймати програму без додаткового функціоналу. Вже від сьогодні усі охочі зможуть переглядати уроки із сурдоперекладом.

Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO

Нагадаємо, уроки проєкту можна дивитися безкоштовно у спеціальному розділі «Всеукраїнська школа онлайн». Для зручності, вони поділені за днями, класами і назвами предметів. Для існуючих користувачів медіасервісу, уроки сформовано також в окремі інтерактивні канали, які доступні у розділі «Телеканали».

Проєкт «Всеукраїнської школи онлайн» для молодших класів став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), PinchukArtCentre, Національного художнього музею України, проєкту «Книга-мандрівка. Україна», громадської спілки «Освіторія». Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты