Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273258"]
3-7, Все буде УКРАЇНА!

Як навчатися під час війни: онлайн-платформи для школярів

Old date:
Current date: 2022.05.17
New date: 2022.03.14
0
Від 14 березня у деяких регіонах України відновили процес навчання. Діти, які були вимушені покинути свої домівки, зможуть займатис

Від 14 березня у деяких регіонах України відновили процес навчання. Діти, які були вимушені покинути свої домівки, зможуть займатися дистанційно. Розповідаємо, які платформи для навчання запровадили в Україні та чим вони корисні.

Як навчатися під час війни: онлайн-платформи для школярів

Джерело: Shutterstock

Міністерство освіти і науки України повідомило, що навчання стартувало вже у 13 областях. Освітній процес залежить від рівня безпеки у кожному регіоні, територіальні громаді і погоджений з військовою адміністрацією. У 8 областях діти повернулися до навчання частково і частково були продовжені канікули. У 4 областях, у яких рівень безпеки не дозволяє школярам повернутися до учбового процесу, навчання призупинене.
«За інформацією департаментів освіти і науки військових адміністрацій, навчання стартувало у 13 областях. Форма освітнього процесу залежить від безпекової ситуації у кожному регіоні, територіальній громаді окремо, і вона обов’язково погоджена з військовою адміністрацією», – розповів міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Про які саме області йдеться, не повідомляється. Втім, кожна дитина, навіть ті, що виїхали за кордон, можуть отримувати знання завдяки онлайн-платформам.


1. Онлайн-розклад

Разом із компанією Google Україна в МОН створили спеціальну платформу — Онлайн-розклад. Діти з 1-го по 11-й клас можуть переглядати час занять через інтерактивний Google-календар. Сайт доступний для усіх бажаючих у реальному часі.

2. Всеукраїнська школа онлайн

Для дистанційного навчання на допомогу вчителям та школярям прийде національна електронна платформа «Всеукраїнська школа онлайн». Там ви знайдете уроки з усіх шкільних предметів для учнів 5-11 класів.


Сайт також доступний за межами України — його використовують у понад 120 країнах світу. А отже, евакуйовані діти легко повернуться до навчання, яке відповідає українській освітній програмі.

3.  Проєкт «Навчання без меж»

Не варто перейматися і тим, хто знаходиться у зонах, де поганий доступ до інтернету чи мобільного зв’язку. У понеділок, 14 березня, розпочався освітній проєкт «Навчання без меж». Дана програма є спільною розробкою Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів «ПЛЮСПЛЮС», «Піксель» та «Суспільне», а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video та sweet. tv. А це означає, що до навчального процесу можна долучитися, увімкнувши дані канали.


«Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів, які залишаються у регіонах, де є проблема недостатньо якісного зв’язку та доступу до інтернету».


Повертайтеся до навчання і будьте у безпеці!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x