Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278621"]
Материалы на украинском языке

Читайте та подорожуйте: на залізничному вокзалі Києва з’явилася бібліотека для дітей та батьків

0
Національна книжкова платформа Yakaboo разом з видавцями створила особливу бібліотеку на залізничному вокзалі у Києві. Бібліотек

Національна книжкова платформа Yakaboo разом з видавцями створила особливу бібліотеку на залізничному вокзалі у Києві.

Бібліотека розташована у дитячому просторі «Спільно» від ЮНІСЕФ Iron Land, який створений для зручного перебування батьків із дітьми різного віку та надання їм розважальних, освітніх та психологічних послуг.

Дитяча зона є рекордною за площею — понад 700 квадратних метрів. Значну частину простору займає бібліотека, яку створила національна книжкова платформа Yakaboo разом з провідними українськими видавництвами. Yakaboo ініціювала наповнення нової бібліотеки та безкоштовно надала більшу частину книжок. На заклик приєднатися до ініціативи також відгукнулися зо два десятки видавництв, серед яких Vivat, Ранок, Клуб Сімейного Дозвілля, Видавництво Старого Лева, Фоліо, Талант.


«Ми щиро дякуємо Укрзалізниці за можливість створити таку особливу бібліотеку. З великим задоволенням створювали цей простір, де кожен, будь-то дитина чи дорослий, знайде для себе цікаву літературу. Ми ретельно обирали кожну книгу, спираючись на наш досвід роботи у книжковій галузі. Команда робила це з любов’ю, щоб кожний читач міг відчути нашу турботу і підтримку» — зазначає СЕО Yakaboo Олена Безугла.

Загалом бібліотека містить понад 400 книжок для дітей та дорослих, охоплюючи широкий спектр жанрів: дитяча розвивальна та пізнавальна література, художні видання для дітей та підлітків, дорослий нонфікшн, книги з історії та культури України, путівники та видання англійською мовою.

Унікальність бібліотеки полягає не лише в її розташуванні, але й у тому, що вона є частиною інклюзивного простору. Доступ до бібліотеки є вільним та безкоштовним і побудований на довірі до відвідувачів.

Під час презентації  дитячого простору «Спільно» від ЮНІСЕФ про це говорив міністр освіти і науки Оксен Лісовий: «Ми не передбачаємо тут у кріслі тітоньку в куточку зали, яка буде казати: туди не ходи, так не стій, іди сюди. Це для вас, діти, це про довіру до вас, це про свободу для вас. І це про те, що ви станете людьми вільними і сміливими, впевненими у собі, успішними. Ви вже такі: ви — українці і народились з геном свободи у крові. І такі простори дозволяють людині розвиватись вільно».

Скористатися бібліотекою можуть всі охочі – для цього треба тільки завітати до центрального залізничного вокзалу Києва.

Національна книжкова платформа Yakaboo залишається відданою своїй місії: зробити Україну найбільш читаючою країною Європи, популяризувати читання та забезпечити доступ до літератури всім, хто цього потребує. Ця бібліотека – іще один крок до створення умов для кожного, хто шукає підтримки, розради та особистого зростання через книгу.

Дитячий безпечний простір «Спільно» на центральному залізничному вокзалі в Києві був відкритий Першою леді Оленою Зеленською 2 червня. Він пристосований для зручного перебування батьків із дітьми, має зони для підзарядки смартфонів та продумані місця очікування для батьків. Дитяча зона відкрита з 06:00 до 23:00, в ній працюють професійні аніматори та психологи ЮНІСЕФ, анонси всіх цікавих подій у Iron Land можна знайти на відповідній сторінці в Instagram.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
книжки
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты