Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278075"]
Развитие

Ні мікробам та хворобам! 5 книжок про здоров’я для дітей

0
Всесвітній тиждень імунізації стартує 24 квітня і ми знову будемо говорити про захист дітей від хвороб. Як розповісти дітям про сві�

Всесвітній тиждень імунізації стартує 24 квітня і ми знову будемо говорити про захист дітей від хвороб. Як розповісти дітям про світ патогенів та щеплень та позбавити малечу страху перед візитом до лікаря? Разом із національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо п’ять корисних книжок для дітей.

Ні мікробам та хворобам! 5 книжок про здоров’я для дітей

Мікробам не читати! Книжка про вакцини

Соня Зелена

У подорож лабораторією та фабрикою вакцин юні читачі вирушають у компанії допитливих персонажів: дівчинки Марічки та її милого кошеняти. Разом із героями книги малюки зазирнуть у мікроскоп, дізнаються про те, як дати відсіч мікробам, познайомляться із вченими, які розробляють вакцини. У книжці є поради про те, як підготуватися до щеплення й не боятися уколів. А ще — купа інтерактивних завдань, ігри та наліпки!


Мікробам не читати! Книжка про вакцини

Твоє здоров’я

Імунітет — це не тільки про щеплення. Ця книжка поможе дитині дізнатися про основні фактори здоров’я та запам’ятати усе важливе за допомогою ігор з веселими наліпками. На дітей чекають дивовижні відкриття про власне тіло та корисні рекомендації щодо здорової їжі, фізичної активності, основ гігієни. безліч ребусів, головоломок, хитрих задач та лабіринтів зроблять цю книжку улюбленою інтерактивною іграшкою.

Твоє здоров’я

Ми до лікаря йдемо

Світлана Ройз

Відома психологиня Світлана Ройз як завжди делікатно та дбайливо пропонує батькам та дитині підготуватись до першого візиту до поліклініки чи лікарні. Гортаючи сторінки разом із картонними ляльками-персонажами, ви зможете пояснити малечі, навіщо аналізи, щеплення та процедури, як не боятися лікарів та чому важливо піклуватися про здоров’я. Усе це в ігровій формі: у книзі багато віконечок, з якими буде цікаво бавитись маленьким чомусикам.

Ми до лікаря йдемо

Хочу стати лікарем

Олена Ульєва

Найвірніший шлях до звільнення від страху перед лікарями — вивчити їх професію через пригоди бешкетного тигреняти Тимка. Буде настільки смішно, що про страх дитина зовсім забуде. А ще малюк познайомиться з різними лікарями і зрозуміє, що бояться їх не треба! Вони добрі, рятують від усіх хвороб і пояснюють, що слід робити, щоб завжди бути здоровим, завжди поруч, коли атакують недуги.

Хочу стати лікарем

Вавка Боб

Меліна Шенборн

Синці та гулі часто трапляються у маленьких непосидючок: то на ніжках, то на ліктях, то на лобі. Чи варто їх боятися і що треба робити, коли з’явилася вавка? Вавка Боб стає ліпшим другом маленькому хлопчику, разом з яким купається, грається та співає. Вавці потрібно зовсім небагато уваги та красивий новий пластир. Але одного дня Вавка став зовсім крихітним… Невже найкращим друзям час прощатися? Не біда, здається, їм судилося незабаром знову зустрітися!

Вавка Боб


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты