Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276290"]
Развитие

Історія України для дітей: 7 найкращих книжок для різного віку

0
Як зробити історію України цікавою та зрозумілою для дітей? Ми разом із національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо вам добі

Як зробити історію України цікавою та зрозумілою для дітей? Ми разом із національною книжковою платформою Yakaboo пропонуємо вам добірку книжок з історії для дітей різного віку: ілюстровані, інтерактивні, з додатковими матеріалами — нудно малечі та підліткам не буде, це точно!

Україна Історія України для дітей: 7 найкращих книжок для різного віку

Джерело: freepik

Україна. Від первісних часів до сьогодення

Марія Тахтаулова, Сергій Жуков

Ця книжка — величезний ілюстрований “літопис” історії України. Цікаві тексти та яскраві, якісні картинки допоможуть допитливим читачам не тільки дізнатися цікаві факти, але й добре їх запам’ятати. Від перших людей на українських землях, до давніх слов’ян, князів, козаків і аж до президентів незалежної держави. Бонусом йдуть відомості про культурну спадщину та надбання талановитих українців у різних галузях.

Україна. Від первісних часів до сьогодення


Книга-мандрівка. Україна

Історія — це не тільки дати й подій, це ще й місця та люди. У книзі розповідаються 1200 непересічних фактів про Україну та українців: про унікальні місця, пов’язану з ними історію, про дивовижних людей, які творили нашу культуру та державу, про економіку та дива природи. Формат книги-мандрівки — це карта-розповідь у форматі «едьютейнмент», себто навчання через розважальний контент. Видання отримало 2-ге місце на конкурсі «Найкращий книжковий дизайн – 2018» на «Книжковому Арсеналі».

Книга-мандрівка. Україна

Розповідь про Україну. Гімн слави та свободи/

The story of Ukraine. Ananthem of glory and freedom

Олена Харченко, Майкл Семпсон

Книжка-білінгва — це книжка, написана двома мовами. З нею можна практикувати навички знання англійської, а можна читати разом із друзями-іноземцями. У ній історію України розповідають рядки державного Гімну. Діти дізнаються про витоки української культури, видатних українців у світі та про те, чому ми справедливо пишаємося нашою країною, незалежність якої виборюємо так довго й завзято. Особливе розглядаючи чудові ілюстрації Поліни Дорошенко.

Розповідь про Україну. Гімн слави та свободи/

Хільбудій. Позичене ім’я

Анастасія Мельниченко

Захоплююча пригодницька книжка +16 про VI століття на території сучасної України. Сюжет про кохання дівчини та хлопця на тлі раннього середньовіччя, у часи розквіту Візантії, набігів аварів та переселення слов’ян за Дунай. Волею випадку між закоханими пролягли тисячі кілометрів, але вони все ж зустрінуться — вже іншими людьми. Через спеціальний QR-код у книжці читачі матимуть доступ до довідкових матеріалів, підготовлених командою освітян, психологів та істориків.

Хільбудій. Позичене ім'я

Чотири князівни

Олександра Орлова

Ярослава Мудрого називали “тестем Європи”, адже він влаштував стратегічні шлюби чотирьох своїх доньок із найвпливовішими монархами. Проте, шкільні підручники мало пишуть про самих князівен: якими вони були, який характер мали, як склалися їхні долі. Деякі історичні факти нам відомі, а решту можна спробувати уявити. У Олександри Орлової така спроба вийшла дуже вдалою, її очима ми побачимо київських принцес: дотепних, розумних майбутніх правительок, які шанують книжки. Детальний бекґраунд за QR-кодом допоможе глибше зрозуміти історичний контекст.

Чотири князівни

Козаки правлять країною

Олексій Сокирко, Ірина Голодюк, Ліна Максимук, Марина Старик, Наталія Соболевська

Ні, козаки не копали Чорне море. Але життя у них було насичене й цікаве! Інтерактивна книжка запрошує у мандрівку Гетьманщиною кінця XVII — початку XVIII століття. Юні читачі побувають на бенкеті у гетьмана Мазепи, навчаться писати бароковим скорописом, візьмуть участь у побудові цитаделі Батуринської фортеці, створять власний козацький портрет. Навчальні активності супроводжуються короткими коментарями з історії та психології.

Козаки правлять країною

Смачна історія України

Марія Сердюк

Смакові відчуття — потужний інструмент пізнання. Через смак та історію українських страв можна вивчати історію країни. Мова смаколиків зрозуміла і малим, і дорослим. Чи знаєте ви хто придумав борщ і звідки взялися голубці? Як гадаєте, чи родичі китайським димсамам наші вареники? Маша Сердюк — дитяча письменниця та авторка унікального кулінарного блогу розповідає про регіональні кухні, улюблені страви знаменитих українців та вчить готувати з натхненням.

Смачна історія України

Історія — це цікаво та повчально, це можливість поринути у захопллючі події минувщини та зрозуміти сьогодення. Чим обізнанішими у історії будуть наші діти, тим кращим й розумнішим буде наше майбутнє.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты