Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="234426"]
Материалы на украинском языке

5 ранніх симптомів раку легенів, які повинні вас насторожити

0
Статистика свідчить про те, що рак легенів є основною причиною смерті від онкології в усьому світі. Медики наголошують на тому,

Статистика свідчить про те, що рак легенів є основною причиною смерті від онкології в усьому світі.

 рак легенів, рак легенів симптоми, рак ознаки, рак ранні симптоми, рак легенів ранні симптоми, рак легенів як розпізнати,

Джерело: Freepik

Медики наголошують на тому, що це небезпечне захворювання досить часто не викликає ніякого дискомфорту на ранніх стадіях. Крім того, симптоми раку легенів легко сплутати з ознаками нешкідливих хвороб.

Фахівці також попереджають, що рак легенів важко піддається лікуванню і це пов’язано, в тому числі з тим фактом, що людина занадто пізно виявляє це захворювання.

Вивчивши дослідження вчених і рекомендації медиків, ми склали список топ-5 ранніх і не завжди очевидних симптомів раку легенів, які повинні насторожити і негайно привести в кабінет онколога.


Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

Рак легенів: 5 ранніх симптомів

 рак легенів, рак легенів симптоми, рак ознаки, рак ранні симптоми, рак легенів ранні симптоми, рак легенів як розпізнати,

Джерело: Freepik

Ознаки звичайної застуди

Однією з перших ознак раку легенів вважаються симптоми, схожі зі звичайною застудою. Зокрема, мова йде про кашель, біль в грудях, відділення мокроти, а також температуру і нічну пітливості. Медики стверджують: якщо ваш затяжний бронхіт або інша інфекція дихальних шляхів не проходять протягом тривалого часу і не зважаючи на прийом ліків, вам варто негайно звернутися до лікаря.

Ранковий кашель

Також повинні насторожити несподівані напади кашлю в ранкові години. Зазвичай такі напади називають «кашлем курця», однак якщо ви помітили у себе рясне виділення мокротиння, кров в ньому або відзначаєте щоденний ранковий кашель без об’єктивних на те причин — вам краще звернутися до лікаря.

 рак легенів, рак легенів симптоми, рак ознаки, рак ранні симптоми, рак легенів ранні симптоми, рак легенів як розпізнати,

Джерело: Freepik

Хрипота

Ще одним раннім симптомом раку в легенях є хрипота, яка може то з’являтися, то зникати. В цілому цей симптом не викликає у хворого дискомфорту, тому часто ігнорується. Однак якщо ви часто помічаєте у себе хрипоту, поряд з поганим самопочуттям і задишкою, то вам слід проконсультуватися у онколога.

Біль в суглобах і кістках

Фахівці також відносять до найпоширеніших ранніх ознак раку легенів біль в суглобах і кістках. Іноді пухлина в легенях може викликати біль в суглобах і кістках на нижніх кінцівках, а також остеопороз і потовщення кінчиків пальців.

Погане самопочуття без об’єктивних причин

Одним з явних симптомів онкології є різке зниження ваги і постійне відчуття втоми. Зокрема, медики акцентують увагу на тому, що вас повинні насторожити постійний поганий загальний стан, зниження апетиту і працездатності, а також відчуття втоми.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты