Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278845"]
Здоровье и уход

Місія «Лактація»: проєкт для батьків про грудне вигодовування

0
У надзвичайних ситуаціях, зокрема під час війни або техногенних катастроф, немовлята мають найвищий ризик захворіти й померти, а в

У надзвичайних ситуаціях, зокрема під час війни або техногенних катастроф, немовлята мають найвищий ризик захворіти й померти, а в матерів маленьких дітей, вагітних жінок та осіб, які їх доглядають, можуть виникають загострені специфічні потреби.

Джерело: Shutterstock

Грудне молоко — ідеальна їжа для немовляти, яка може зменшити негативний вплив і ризики. Однак непокоїть, що в Україні рівень тільки грудного вигодовування занизький.

«За звітними даними міжнародних досліджень, за 2019 рік лише 19 % українських мам вигодовують своїх дітей грудним молоком до шести місяців. Нестача доказової інформації та підтримки — одна з причин, що впливають на рівень грудного вигодовування», — розповідає голова ГО «Клуб підтримки вагітності та материнства «Лада» Марина Марченко.

Місія «Лактація» допоможе вагітним, мамам, людям, які їх підтримують, а також медичним працівникам дізнатися більше про налагодження грудного вигодовування, його важливість і цінність як для мами, так і для дитини. Усі матеріали проєкту розробили експерти-практики з грудного вигодовування та лікарі.


«Коли команда почала працювати над наповненням проєкту, стало очевидно: якщо мета — надати реальну підтримку мамам і вплинути на культуру грудного вигодовування, то треба охоплювати різні канали та робити проєкт комплексним», — розповідає програмна директорка організації Віталіна Нагорна, — і додає, Місія «Лактація» складається з кількох компонентів:

  1. Відеокурс і чатбот для мам і тат.
  2. Відеокурс і чатбот для медичного персоналу середньої ланки.
  3. Робота з медичними закладами в Києві, Чернігові, Сумах, Миколаєві та Кропивницькому.
  4. Всеукраїнська комунікаційна кампанія про важливість грудного вигодовування.

Джерело: Shutterstock

Проєкт Місія «Лактація» повністю безоплатний і надає унікальну можливість для широкої аудиторії — від вагітних жінок до медичного персоналу — отримати якісну й перевірену інформацію від найкращих спеціалістів та консультантів з грудного вигодовування.

Перші відео в рамках безоплатного відеокурсу для батьків про грудне вигодовування вже доступні. Для прегляду, потрібно зареєструватися. Цей курс рекомендуємо не тільки мамам, а й татам і всім родичам, які доглядають дитину та підтримують маму на шляху грудного вигодовування.

Проєкт реалізує громадська організація «КПВМ “Лада”», яка піклується про вагітних і матусь із 2018 року та прагне, щоб українські жінки з маленькими дітьми могли якісно відновлюватися після пологів і зберігати ментальне здоров’я, за підтримки міжнародної гуманітарної організації Save the Children.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты